PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338358}

Następny krok

Extreme Movie
4,6 1 739
ocen
4,6 10 1 1739
Następny krok
powrót do forum filmu Następny krok

Film jest typowa amerykanska parodia, w tym przypadku wysmiewajaca produkcje o problemach nastolatkow z seksem i pierwszym razem. Ogolnie jakichs konkretnych nawiazan do filmow nie znalazlem, ale sparodiowane sa jakby glowne watki takich filmow.
Parodia jednak parodii sie nie rowna. I tak Extreme Movie umiescilbym wsrod tych najslabszych. Osobiscie zasmialem sie tylko raz...
Jednak jak ktos jest bardzo wyluzowany i ma ochote na cos lekkiego, nieskomplikowanego, cos co nie wymaga od nas myslenia, Extreme Movie raczej sie nadaje.... 4/10

Bambim

Jak dla mnie nie było tak źle ;) Np dla mnie Scary Movie 4 było zdecydowanie gorsze od tego filmu ;) I nie zawiodłem się na tym filmie był głupkawo śmieszny z beznadziejną grą aktorską...i tak miało być! ;)

użytkownik usunięty
Bambim

to chyba dla amerykańskich nastolatków o 2 poziomy niżej. da się oglądać, ale jakoś śmiać się nie śmiałem. uwaga - już pierwsza scena dokładnie streszcza dalszy ciąg i poziom tego "arcydzieła" :) 4/10 (za to, że kilka panienek było nawet ładnych)

ps. w jednej scenie koleś ma okładki Spawna na ścianie <ok> szacunek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones