PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145672}

Nastolatki

She's Too Young
6,1 1 451
ocen
6,1 10 1 1451
Nastolatki
powrót do forum filmu Nastolatki

Hehe, chyba nie widziałam nigdy lepszej komedii;D Ja po prostu wymiękam, hehe;D Film jest zabójczy!

DIALOG WSZECHCZASÓW!!!:
Pielęgniarka- Muszę wiedzieć, z iloma partnerami uprawiałaś seks.
<Chwila milczenia, dziewczyna nic nie odpowiada.>
Pielęgniarka- Słuchaj, jeśli to powiesz, będę mogła pomóc innym osobom. Nie powiesz?
Uczennica- LICZĘ!! <po paru sekundach> Chyba gdzieś około 15-20, albo więcej... Może 50...

Buahahahaha, myślałam że padne;D
A jak pokazali ten wykres "relacji uczniowskich";P, spadłam z krzesła...

Film po prostu HIT!!! ;D;D;D

użytkownik usunięty
Eruaniel

:| brak słów... dla Ciebie to byla komedia? a nie przerazilo Ci to ze (przynajmniej wg fabuly) te osoby mialy po 14 lat?! może i film, może i przejaskrawiony, ale czy nie uważasz, że ten problem zaczyna dotykać coraz młodszych nastolatków? a ile Ty masz lat? ...nie musisz odpowiadać
...świat jednak zwariował


użytkownik usunięty

Jeszcze dodam, żeby nikt nie posądził mnie o wychwlanie filmu, że nie jest rewalacyjny, a ściślej mówiąc po prostu marny... ale problem pozostaje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
claudi75

ten dialog co koleżanka zacytowała, był na prawdę powalający:D i parę innych tekstów także. Jednak nie uważam, że całościowo film był zły. Przynajmniej pokazuje światu jak wygląda życie co niektórych nastolatków w USA.

Eruaniel

Sunshine_makeress, sam problem jest dla mnie po prostu... żałosny. To jest po prostu ludzka głupota. Może gdyby zrealizowanie filmu było inne... Ale ta 'produkcja' wywoływała u mnie jedynie salwy śmiechu.

I dodam, że nie tylko u mnie. Pomijając Claudi75 i Tamsin, to kiedy ten film leciał na jedynce ostatnim razem (jakoś jesienią?), okazało się, że ludzie z mojej klasy też go oglądali i napierdzielali się z niego tak samo jak ja.

A, jeszcze pytałaś się, ile mam lat. Proszę bardzo - 18.

użytkownik usunięty
Eruaniel

Zgodzę się z Tobą - film był marnie zrealizowany i zbyt przerysowany, przez co dla wielu wydał się komedią. Nie twierdzę, że czternastolatki bywają na imprezach, jakie pokazali w filmie ani, że uprawiają seks z kim popadnie...
Po prostu hmm...może trochę mnie martwi (choć moze szokuje byłoby lepszym określeniem), że dzieci rozpoczynają współżycie... I wydaje mi się, że niestety istnieją osoby które myślą w podobny sposób, co bohaterki...

Przepraszam, że zapytałam o wiek, może nie powinnam, bo to przecież nie świadczy o dojrzałości. Chyba efekt głupich komentarzy coniektórych 10-latków na innych forach...

Pozdrawiam :)

PS
Sama nie jestem wiele starsza - 20.

Eruaniel

No coz ja jako przyszla matka patrze na te sprawy inaczej. Po obejrzeniu filmu troche zwatpilam w to wszystko w koncu tez kiedys bylam mloda i mialam 14 lat ale ja wtedy bawilam sie lalkami a nie chodzilam na imprezy i co wiecej nie uprawialam seks z dwoma kolesiami na raz ?? Obecnie jestem w Spain i w barach czy na dyskotekach o godzinie 2 w nocy (rano jak kto woli) pelno mlodziezy pijacych i robiacych rozne rzeczy ... to wszystko troche mnie przeraza bo tak na prawde jak mozna uchronic wlasne dziecko przed calym tym zlym swiatem? Zamknac w domu? To raczej nie jest wyjscie a tlumaczenie nie wiele pomaga co same 14 latki wiedza. I wogole jak studiwalam to nie bylo u nas na studiach takiego ku...stwa jak pokazali na filmie. Mnie film poruszyl moze dlatego ze wychowalam sie w innych latach gdzie seks byl tematem tabu az do 20 stki a teraz 14 lat i juz ma za soba pierwsze stosunki a co gorsza nie nie wie co to milosc!! To jest po prostu szok i tyle!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones