PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145672}

Nastolatki

She's Too Young
6,1 1 451
ocen
6,1 10 1 1451
Nastolatki
powrót do forum filmu Nastolatki

Nie oglądałam jakiś ostatnich 15- 20 minut filmu. Mógłby mi ktoś w skrócie streścić jak to się skończyło? :)

seyre

No to ta główna bohaterka uciekła z domu, po tym, jak w internecie zaczęli ją wyzywać. Jej matka przyszła i przez ten komunikator dowiedziała się gdzie jest dziś impreza, więc pojechała jej szukać, (a tam zobaczyła kolejne wiadomo co). A ta dziewczyna wcale na imprezę nie poszła, tylko do tego jej kolegi, takiego normalnego. On pokazywał jej jej zdjęcia, no i zaczęli się całować, a ona chciała mu dać coś więcej, ale ten się okazał dżentelmenem i powiedział, że wcale o to mu nie chodzi, a ona się obraziła i wybiegła od niego. Zobaczyła tą imprezę, to weszła do domu, a tam jeden z tych niegrzecznych chłopców zaciągnął ja do piwnicy i próbował zgwałcić, ale na szczęście w porę pojawił się jej kolega i ją zabrał. Zadzwonił po jej rodziców i po nią przyjechali:) KONIEC

seyre

Też nie oglądałam ale przełączyłam 4 razy w ciągu tych 20 minut i
-Główna bohaterka powiedziała że jest chora rodzicom
-Główna bohaterka całowała siię z tym chlopakiem od zdjęć. Jedyna scena w tym filmie fajna dlatego 4/10 gdyby nie ten chłopak było by 3/10
Nastepnym razem jak przełączyłam-Jakiś chłopiec chciał zgwałcić główną bohaterkę ale wbiegł ten chłopak z którym sie całowała i zagroził że wyśle zdjęcie policjii
3. niepamientam końca mimo że oglądałam 2 minuty przed napisami ale w kazdym razie happy end. Rodzice jej wybaczyli chyba...

Nie polecam tego filmu. Dziwie się że ma taką średnią wysoką.

seyre

Dzięki za strzeszczenie :) Ale końcówka trochę dziwna...spodziewałam się jakiegoś innego zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones