PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145672}

Nastolatki

She's Too Young
6,1 1 451
ocen
6,1 10 1 1451
Nastolatki
powrót do forum filmu Nastolatki

ile oni mieli lat?

ocenił(a) film na 6

Aktorzy wyglądali na znacznie więcej niż 14 lat. jedna z aktorek grających 14 latkę wyglądała
na 30.

ocenił(a) film na 4
malsia

Dokładnie. Ja na początku myslałam, że te dziewczyny mają 16-17, więc jeżeli uprawiają sex z 1 czy dwoma partnerami, to o co chodzi. Jedak kiedy powiedziane było, że dziewczyny mają 14 lat i kilkunastu partnerów seksualnych trochę sie zdziwiłam, no i ten ubiór do szkoły...bluzka zakrywająca połowę, tego co powinna?
Tak właściwie, to w Stanach jaki wiek jest progiem do legalnego uprawiania seksu?

ocenił(a) film na 4
lenka96

Patrzyłam na filmwebie. Chłopcy mieli 21-26, dziewczyny 17-20.

To b e z s e n s u, jeśli gimnazialistów grają licealiści, licealistów studenci itp.

Realizatorzy chyba na siłę chcieli pokazać, jakie to my jesteśmy s**rwione. To nie ma sensu, jeżeli w rzeczywistości są starsze (o tyle), niż filmie.
Stąd moja ocena.

ocenił(a) film na 8
lenka96

Trudno, żeby 14.-latkom kazać grać role z realu... A co tego s...nia to przykre, że ktoś się obraża, a teraz taki świat: jesteś w tym - jesteś KUL, nie jesteś - jesteś w kanale... Przykre. Co?

andpol

w USA od 14 roku życia nastolatki mogą współżyc

ocenił(a) film na 7
marcinek77

a nawet niech współżyją od 12 roku życia - tylko niech to nie przychodzi do Polski!

PapaSoprano

od 12 roku zycia to w Meksyku a do Polski juz przyszlo niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones