PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8209}

Nasza historia

Notre histoire
6,4 197
ocen
6,4 10 1 197
Nasza historia
powrót do forum filmu Nasza historia

…a jaka jest twoja historia? Jesteś młodym mężczyzną, który po raz pierwszy zobaczył (wreszcie) film Bliera, ale niestety żyje on w kraju w którym zbytnio nie pokazuje się filmów tego twórcy. Będziesz musiał zacząć ściągać z Internetu i oglądać z angielskimi napisami pomimo tego ze jesteś przeciwnikiem językoznawstwa. Pewnego dnia wparuje policja i nie będzie nic rozumieć z tej kolekcji. Zbyt dużo surrealizmu i cynizmu. Idziesz do więzienia za surrealizm. Jak pięknie!

ocenił(a) film na 6
mariouszek

jeden z najlepszych komentarzy jakie czytałem, brawo !

ocenił(a) film na 3
snake1410

Jestem starszym mężczyzną, który pierwszy raz miał okazję zobaczyć film Bliera,wcześniej tylko o nim czytał.To co zobaczyłem specjalnie mnie nie obeszło.Nie znalazłem w sobie ani poczucia humoru, stosownego dla tego rodzaju obrazów,ani intelektualnego rozmachu umożliwiającego osiągnięcie satysfakcji z obcowania z tym filmem.
Pozostając pod urokiem filmów Michela Gondry'ego i Wesa Andersona wierzę, że nie zostanę aresztowany za obojętność wobec tego obrazu.3/10 ukłony,esforty

ocenił(a) film na 8
mariouszek

he he! właśnie obejrzałem... jestem zachwycony!

mariouszek

A od kiedy ściąganie lub streaming jest zabronione? Jeśli nie czerpiesz kożyści I masz na użytek własny to przecież można!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones