PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752193}

Nasze jutro

Demain
7,5 928
ocen
7,5 10 1 928
7,7 3
oceny krytyków
Nasze jutro
powrót do forum filmu Nasze jutro

Nie bez przypadku w tytule posta słowo Film napisałem z Wielkiej litery. Żona zrobiła mi niespodzianke i zaprosiła do kina na film niespodziankę-jakież było moje zdziwienie i jej gdy po 2h oglądnania buzia z wrażenia nie mogła mi się zamknąć. Jestem osobiście zdania że każdy Człowiek na Ziemi powinien zobaczyć ten film w wdrożyć w życie praktyki w nim przedstawione.Żyjemy w bardzo trudnych czasach a będzie jeszcze trudniej jeśli nie zrozumiemy pewnym prawd na temat egzystencji na ziemi. Zostałem wielkim fanem tego filmu i polecam go każdemu z kim udaje mi się zamienić kilka słów (nie koniecznie o kinie/bardziej o życiu) polecam i Tobie. Otwórz umysł i chłoń informacje nie ukrywam ze Film pobudza do kreatywnego myślenia, nie wobec własnego biznesu a lepszego Naszego Jutra.

ocenił(a) film na 9
sz4k4l

Tak, od tego można zacząć - rozpropagować ten film, polecać komu się da. Jeśli nic więcej nie możemy zrobić, to przynajmniej zróbmy tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones