PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109486}

Natural city

Naechureol Siti
5,5 1 014
ocen
5,5 10 1 1014
Natural city
powrót do forum filmu Natural city

dla kogoś, kto nie widział nigdy samochodu. podobnie jest z tym filmem i Blade Runnerem. gdzieś widziałem określenie "koreański Blade Runner" i rzeczywiście przymiotnik mówi wszystko niestety. jeszcze tylko drobny smaczek: dziewczyny tańczące w nocnych lokalach w strojach dla biegaczek (cóż - cenzura), można się potarzać ze śmiechu... przypomina to stare filmy, w których murzynki w afrykańskim buszu chodzą w dwuczęściowych strojach kąpielowych niczym w Międzyzdrojach.

ocenił(a) film na 9
kotbury

Zgoda,Blade Runner to dużo lepszy film,ale powstał on w latach 80-tych kiedy w Stanach robiono naprawdę wartościowe rzeczy jeśli chodzi o S-f.Jednak w porównaniu z tym co obecnie kręci się USA w tym gatunku produkcja Koreańczyków to niemal rewelacja.Łowca androidów to jeden z moich ulubionych filmów co nie przeszkadza mi wysoko ocenić Natural City a wszelkie podobieństwa i nawiązania to dla mnie dodatkowe smaczki.A porównanie które zrobiłeś-hulajnoga-samochód bardziej pasuje mi do zestawienia filmów: Ja robot-Natural City .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones