PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212133}

Nauka spadania

A Long Way Down
6,6 52 945
ocen
6,6 10 1 52945
4,8 10
ocen krytyków
Nauka spadania
powrót do forum filmu Nauka spadania

Film ma dwa oblicza - to lepsze na poczatku i niestety gorsze na koncu. Pierwsza polowa jest wciagajaca i nawet trzymajaca w napieciu. Widz probuje zrozumiec co siedzi w glowach bohaterow i zrozumiec ich poczynania. Niestety mniej wiecej od polowy poziom napiecia opada, obraz staje sie nierowny, a zakonczenie takie typowo hollywoodzkie - z przewidywalnym happy enedem... szkoda, bo zapowiadalo sie nawet dobrze.... 6/10

ocenił(a) film na 6
Bambim

Miałem dokładnie tak samo. Chociaż film i tak warto zobaczyć :)

ocenił(a) film na 6
Bambim

Nie wiem czy w filmach zawsze chodzi o to żeby trzymały w napięciu... :P Od siebie powiem, że obejrzałem z ciekawości, bo akurat miał lecieć na HBO2 i uważam, że jest wart zobaczenia.

ocenił(a) film na 5
Bambim

Czy ja wiem... gdy było zakończenie to myślałem, że JJ skoczy. Sam bym skoczył słysząc ich teksty. Swoją drogą to że on i Jess skończyli razem, to baaaardzo naciągana końcówka. Tak samo jak naciągane było przemienienie Martina - ktoś może mi uświadomić kiedy ono nastąpiło?

ocenił(a) film na 10
doliwaq

A ja uważam że gdyby naprawdę chciał skoczyć to by zrobił to już w sylwestra. Nawet po sylwestrze, ale przed walentynkami. Jednak jakaś cząstka jego dalej chciała żyć. To że wszyscy pojawili się na dachu wieżowca w walentynki, uświadomiło mu że ma po co i dla kogo żyć. W zasadzie nawet nic nie musieli mówić. A między nim, a Jess od początku widać było że coś iskrzy, nawet ta scena w hotelowej łazience. Więc tym bardziej nie dziwi że skończyli razem i nie uważam tego za naciąganą końcówkę... Przemienienie Martina następowało od początkowych scen. W zasadzie od momentu gdy postanowił zgarnąć pierwszego niedoszłego samobójcę do swojego auta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones