PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738518}

Nawiedzony dom

The House on Pine Street
4,9 552
oceny
4,9 10 1 552
Nawiedzony dom
powrót do forum filmu Nawiedzony dom

dobry horror

ocenił(a) film na 9

zwykle nie tworze tematow ale tutaj nie ma zadnej opinii wiec napisze - nie patrzcie na slaba ocene, nie jest latwo mnie wystraszyc, ten film nie ma jumpscarow, krwi i super efektow specjalnych(i bardzo dobrze) ale jednak jest klimat, paranormalne aktywnosci i straszy tajemniczoscią. Polecam

ocenił(a) film na 5
xavor

Szkoda tylko że nie wiadomo do końca co się działo w tym domu.

ocenił(a) film na 9
Kassander82

spojler!

no wiadomo mniej wiecej.
Do pewnego momentu myslalem ze dom jest nawiedzony, potem wskazywalo na to ze to jakas choroba psychiczna glownej bohaterki a nie zjawiska paranormalne, ale scena w ktorej jej pokazane w jakich okolicznosciach ginie jej maz wyjasnia ze jednak nie mieszkali tam sami. Jakis demon sie napatoczyl.

ocenił(a) film na 7
xavor

Wydaje mi się że to właśnie żaden demon. Moim zdaniem kwestia energii- tej dobrej, czy złej... Ich zderzenie spowodowało. Z resztą, tak właśnie to tłumaczył głównej bohaterce Walter.

ocenił(a) film na 9
kahamuha

Wg. mnie szkoda sie doszukiwać jakiejs aluzji czy drugiego dna? W pewnym momencie bylo nawet widac tego 'demona' a to raczej nie halucynacje czy cos.

ocenił(a) film na 7
xavor

Wiesz, ja nie doszukuję się drugiego dna, tylko pomyślałam że ten film mi się spodobał dlatego że właśnie ,, typowego,, demona jako tako nie miało prawa być, bo nikt w tym domu nie zginął i nie było żadnych tragedii. Dlatego wytłumaczenie zderzenia różnych energii tak mi się spodobało.

ocenił(a) film na 9
kahamuha

aaa to mozliwe, ale jednak nie wiemy czy ktos wczesniej zginął w tym domu. Cos mowiono ze ludzie sie czesto wyprowadzali o ile pamietam. Na koncu chlopak jedynie zginal ktory caly film niedowierzal a jednak cos go chyba wypchnelo(bylo widac przez sekunde cos czarnego za nim jak gadal z zona prezez telefon). No ciekawe, film zapadl w pamieci

kahamuha

gdy Walter tłumaczył jej ze to jej energia i jej emocje powoduja zaburzenia w domu wtedy zdarzyl sie wypadek bo wpadla w gniew gdy jej Walter to mowil.

jej energia i energia domu toczyly caly czas walke. scena gdy Walter uciekl i cien naszej bohaterki. to caly czas ona byla tym cieniem we filmie - jej energia.

ocenił(a) film na 9
Freddie

tylko dziwne ze ona byla zupelnie gdzie indziej a ta ''zla'' energia pojawila sie w domu gdzie byl jej maz.

xavor

ta energia caly czas tam byla, bez wzgledu na to czy ona byla w domu czy nie.

Freddie

To definicja poltergaista :) Tak, to ona go wytworzyła, a po urodzeniu dziecka skierowała agresje z dziecka na męża. Ten dom był jak akumulator, ona go naładowała i ukierunkowała przepływ energii.

Kassander82

Wiadomo. To ona miala te moce i skierowala ja przeciwko mezowi bo najbardziej chciala wrocic do Chicago a on byl jej przeszkodą.

ocenił(a) film na 7
xavor

Nagłośnienie! Oglądałem go na słuchawkach i nagłośnienie robi swoje - jest moc.

ocenił(a) film na 9
kryslav

Thumbs up!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones