PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95272}

Nawiedzony dwór

The Haunted Mansion
5,8 29 630
ocen
5,8 10 1 29630
5,7 3
oceny krytyków
Nawiedzony dwór
powrót do forum filmu Nawiedzony dwór

świetny film

użytkownik usunięty

siemanko wszytkim ,byłam na tym filmie z klasą 27,02,04 i by.ło super .Nietylko Zombi było straszne ale i wiele innych senascyjnych scen ,byl tam kolega****** ale nie chodził do mnie ani sie nie odzywał a mi na nim strasznie zaley nie wiem co mam robić .aham co do filmu poprosty zajebisty i nie tylko pojechala bym na niego drugi raz ale po co aham jeszcze fajny byl fikm legalna blondynka i maili agency 3d poprosty seper nic dododac i nic ując zombi profesionalnie wykonane oki ja juz koncze bo sie rozpisałam aham nie wiem co mam powiedziec tmu koledze on mnie ttlko lubi a mi na nim zalezy co ja mam robic tylko prosze nie mowcie mi ze mam mu cis powiedziec bo ja jestem nie smiła i nie powiem mu nic moge mu to tylko okazac ale w jaki sposob mozn pokazac komus ze mi na naim zalezy POMÓZCIE PROSZE!!!!!

użytkownik usunięty

chyba z 3 klasa podstawowa, ten film to badziew taki glupi jak torque a moze nawet glupszy od wrrr

użytkownik usunięty

idz z nim do łóżka, rano na bank bedzie zorientowany ze tobie zalezy na nim :)

ocenił(a) film na 4

Prowokacja jak z onetu -) radzę ci przenieść się tam dla dobra innych.

marcin_15

Ale ja przperaszam, ten topic jest o filmie NAWIDZONY DWÓR czy o twoich klopotach sercowych? Napisz do Joanny z BRAVO :] napewno ci pomoze. Ehhh... Az zeby bola, jak sie czyta takie cos, w termatch o filmach. KINOMANKO pieprzna. :

Co_lump

Zdejmij majty i powiedz, że chcesz buzi - na pewno będzie twój.

użytkownik usunięty
opoz

O mamo - ile ta antynormalna ma lat?? Niech zgadnę... 9? :D 10? :D
Hmm... po sposobie pisania domyślam się, czemu ten chłopak za nią nie przepada :D

ocenił(a) film na 10

mi film też się podobał ;DD oglądałam kilka razy.
horror to to nie był raczej.. ale jakso komedia.. świetne ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones