PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95272}

Nawiedzony dwór

The Haunted Mansion
5,8 29 603
oceny
5,8 10 1 29603
5,7 3
oceny krytyków
Nawiedzony dwór
powrót do forum filmu Nawiedzony dwór

5,8?

ocenił(a) film na 9

To są chyba jakieś żarty! Świetny film. Zresztą druga część Aut, również jest świetna i nie jest doceniona... ech, te trolle, zawsze muszą na siłę film słabo oceniać....

Andrzejcoolziomek

ocena i tak za wysoka.

Zdzichu666

ale mówię o autach 2

ocenił(a) film na 9
Zdzichu666

Ty wiesz że ja lubię tą serię i ją teraz obrażasz, by mnie sprowokować tak? Nie musisz bronić się dając linki do tego jak mnie piotral sprowokował i odpowiadać że ja jestem trollem, bo ja również mam parę dobrych linków.

Andrzejcoolziomek

Eeee... nie.
Po prostu auta 2 to strasznie kiczowata rozróba zrzynająca z bondów, która nieudolnie stara się wypełnić całość akcją i humorem czyniąc film kiczowatym i pozbawionym sensu. Poczynając od słabego scenariusza poprzez nietrafione pomysły takie jak wysunięcie najnudniejszej postaci na pierwszy plan "Auta 2" prezentują po prostu kino klasy B, na które ktoś z niejasnych powodów wyłożył kupę forsy.

ocenił(a) film na 9
Zdzichu666

To nie podroba bonda. Tylko trolle daja tak swietnej bajce 1/10. Porzadni uzytkownicy dadza chociaz 3/10 za np. animacje, czy obsade. Nie trolluj mnie. Prawda jest taka ze teraz juz jestes skonczony. Pisz co chcesz hejterze, I tak nie wydostaniesz sie z listy przrkletych uzytkownikow z mojego projektu odnosnie Wikii. Nie jestes nic wart, nie bede sie toba przejmowal.

Andrzejcoolziomek

A co mnie obchodzi twoje wiki? Ja równie dobrze mogę zrobić listę użytkowników, na której ty się znajdziesz. A co do aut - skąd wiesz, że wystawiłem im 1/10? Dla twojej wiadomości mają u mnie czwórkę. Nie jest podróbą Bonda? Jak nie? Korzysta z tych samych schematów, jest zlepkiem klisz i ogranych motywów, co tylko dowodzi, źe scenarzyści w ogóle się nie postarali. A jak wcześniej wspomniałem - co mnie obchodzi twoje wiki? Na filmwebie nieraz zadarłeś z administracją, która jak widać nie uważa cię za dobrego użytkownika, gdyż twoje tematy na forum m.in. Iana McKellena, Luke'a Evensa oraz filmów trans-akcja i auta 3 zostały usunięte przez administratorów za łamanie regulaminu. Jak to wyjaśnisz?

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

Zgadzam się w stu procentach! Kino familijne na najwyższym poziomie!

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

Nie ma co się kierować ocenami tutaj. To żaden wyznacznik dobrego filmu. Tak samo jak całe te Oscary. Film obejrzałam przez przypadek w telewizorni, której na co dzień unikam, bo raz, że na ogół same powtórki lecą (nie każdy ma 'ejczbijo' czy tam inne 'canale plusy' z nowinkami filmowymi), dwa - reklamy odbierają przyjemność oglądania i często na nich przysypiam, przez co ucieka mi większość filmu (po prawdzie rzadko kiedy uda mi się obejrzeć w tv jakikolwiek film w całości). Co do "Nawiedzonego dworu"...generalnie sympatyczna produkcja dla całej rodziny. Nastolatki z bóg-wie-jakimi ambicjami kinowymi na pewno się zawiodą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones