PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006571}

Naznaczona

A Banquet
3,4 503
oceny
3,4 10 1 503
Naznaczona
powrót do forum filmu Naznaczona

Żenada

ocenił(a) film na 1

Kiedy ludzie na maratonie zaczynają sami sobie klaskać z racji wytrwania na tym filmie to już świadczy o tym, jakim shitem bylo to coś.

Herkert1234

W jakim mieście oglądałeś?

ocenił(a) film na 1
progresywnie

Poznań, Multikino 51

Herkert1234

Myślałam, że może jeszcze gdzieś tak robią. Też byłam i zastanawiałam się czemu klaszczą. W sumie spoko tłumaczenie. Dzięki

ocenił(a) film na 1
progresywnie

Haha, spoko. Nie ma chyba innego wytłumaczenia, bo raczej nikomu to się nie podobało. Z ciekawości, który rząd?

Herkert1234

R, przedostatni. 
Chyba zapomniałeś "Krzyk" ocenić :D

ocenił(a) film na 1
progresywnie

To nieźle, ja 3 rząd od końca, więc dosłownie obok. Krzyk oglądałem już przed maratonem, więc się nie wyświetla. ;p

Herkert1234

Dopiero zobaczyłam, że Ci zaproszenie wysłałam przypadkiem. Już usunęłam lol

To nieźle, dwa razy oglądać to samo... Co za poświęcenie haha. Albo pospać i dalej patrzeć xd Jaki nr, bliżej 1 czy 3o? Chyba, że nie chcesz zdradzać

ocenił(a) film na 1
progresywnie

15 ;p

Herkert1234

Dzięki, nie kojarzę

ocenił(a) film na 2
Herkert1234

Też byłam na tym maratonie. Nie klaskałam, ale byłam jedną z tych osób które zaczęły się śmiać. Najnudniejszy i najbardziej bez sensu film jaki widziałam od dawna. Całość wyglądała jakby te bohaterki brały udział w jakiejś creepy reklamie.

ocenił(a) film na 1
Sandra_Sara_2

To prawda - film nudny, bez sensu, w szczegolnosci ostatnia scena XD, spodziewałem się czegoś strasznego, a dostałem strasznie tragiczne coś podobne do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones