PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006571}

Naznaczona

A Banquet
3,4 505
ocen
3,4 10 1 505
Naznaczona
powrót do forum filmu Naznaczona

7/10

ocenił(a) film na 7

Naznaczoną udało mi się oglądność na piątkowym maratonie filmowym w Multikinie antywalentyki .Po reakcjii ludzi to tego młody film
chyba nie przypadł do gustu .Co jakiś czas chodze na maratony horroru i mając 37 lat zauważyłem że dla młody horror to jak najwięcej krwi i masakry i ja się z tym zgadzam.
Ale horror to też budowania napięcia i nie pewności .I ja właśnie takie lubię horrory nie przewidywalne nie pewne gdzie strach
gdzieś czai za drzwiami .Naznaczona spełnia te wymogi może jest to horror który straszy ale jakaś niepewność i zagadka jest .Nie wiem czy można powiedzieć czy Naznaczona to horror
religijny bo można odnieśc takie wrażenie a na końcu z jeden strony twórcy chcą to ukryc z drugiej strony po mojemu nie .Też do końca nie wiedziałem jaka rola jest w tym fimie osoby
nazcznonej jest osobą wybraną by przygotować ludzi na koniec, a za razem na nowy początek ? Nie jest to horror dla ludzi którzy lubią lejacą się krew na prawo i lewo i nie tylko krew .
A dla tych co wolą Horrry z klimatem będą się dobrze bawić .7/10

ocenił(a) film na 3
kinoman1985

już bez przesady z tą młodością/starością. sam jesteś z pokolenia które jeszcze 20 lat temu preferowało "piły" i "teksańskie masakry" niż klimatyczne filmy jak "Inni". A nawet starsze pokolenia się tym charakteryzowały, stąd popularność slaszerów w latach 80.. Tu chodzi bardziej o nazewnictwo gatunków. jak ktoś obejrzy 10 krwawych horrorów z rzędu a potem 11 film to będzie coś "klimatycznego" to może się czuć oszukany. horrory to już dość duża szufladka i może dobrze by było nazywać gatunki bardziej szczegółowo. albo chociaż dodawać tagi pod tytułem, czego mniej wiecej można się spodziewać. oceny byłby wtedy też dużo precyzyjniejsze. a nie "dam 2/10 bo to nie horror tylko dramat o duchach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones