PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751893}

Naznaczony: Ostatni klucz

Insidious: The Last Key
6,0 28 940
ocen
6,0 10 1 28940
3,3 3
oceny krytyków
Naznaczony: Ostatni klucz
powrót do forum filmu Naznaczony: Ostatni klucz
gdaas88

Widać w obsadzie młodą Ellise,więc myślę zeto będzie prequel poprzednich części. Czyli możliwie, że opowieść bd o tym jak nabyła swoje moce itp itd

ocenił(a) film na 7
gdaas88

Ciekawe, czy się doczekam kontynuacji końcówki drugiego filmu. Mogli by to w końcu zrobić, a nie jakieś prequele.

ocenił(a) film na 7
Yanuary

a Podtytuł Ostatni Klucz nie zapowiada ostatniej części?:)

sarah496

Insidious trochę jak Gwiezdne Wojny ;) Kolejność chronologiczna to: 3,4,1,2.

ocenił(a) film na 7
nevler

No właśnie, a już myślałem, że ja coś pomerdałem. Generalnie to Elise ginie na koniec pierwszej części, już w drugiej jest jako duch, jeśli dobrze pamiętam. Natomiast 3 i 4, która teraz wychodzi, przedstawia Elise jeszcze żywą. Mam nadzieję, że w takim razie piąta cześć będzie kontynuowała dwójkę, nie jestem fanem prequeli.

A podtytuł "Ostatni Klucz" pewnie odnosi się do głównego złego w tej części, zobacz na trailerze jak ma zakończone palce :)

Yanuary

Zgadzam się w sumie ze wszystkim, też wolę części 1&2 i wiem z czego mógł wziąć się tytuł najnowszej części, co do której niestety nie mam dobrych wiadomości - pojawiły się właśnie pierwsze recenzje i są one zdecydowanie najsłabsze z całej serii :/ Ale i tak zobaczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones