PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 320
ocen
6,2 10 1 42320
5,0 7
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

W zakończeniu 2 części jest, a raczej nie jest pokazana postać którą widzi Elise. Wygląda bohaterka jak by miała zawału dostać zaraz. Czy w trzeciej części gdzieś było wyjaśnione to, czy po prostu naprawdę wątek urwano, porzucono na rzecz historii dziejącej się przed wydarzeniami z 1 części?

Wafel88

Wydarzenia z części trzeciej dzieją się przed tymi z części pierwszej więc niemożliwością jest kontynuacja wątku z części drugiej.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

No tak właśnie myślałem...

Andrzejek324

Hej jestem na świeżo po trójce i chciałem się upewnić. Dobrze rozumiem, że Duch z Maską Tlenową to nie kto inny jak Parker Caine / Dama w Czerni z poprzednich części?

Metal91

Nie wiem, jeszcze nie widziałem trójki. Wiem tylko jaka jest chronologia wydarzeń.

Andrzejek324

To może mógłby się wypowiedzieć ktoś kto już widział?

Metal91

Obejrzałem w nocy. Dama w czerni była też przecież w tej części, chciała zabić Elise. Ten duch w masce tlenowej to jakiś inny duch był.

Andrzejek324

I co z tego? Mogli przecież go pokazać w obu jego postaciach, zakładając że widz skuma bo obejrzał dwójkę, z której wie że Craine = Kobieta w Czerni. A z kolei Duch z Maską Tlenową dziwnie przypomina to, w jaki sposób Craine został przedstawiony w dwójce w szpitalu.

Metal91

Dawno nie widziałem dwójki muszę sobie przypomnieć. Jednak wydaje mi się, że to chyba jakiś inny duch ten w masce tlenowej.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

też mi się tak wydaje, bo dama jakby była tu skupiona wyłącznie na Elis a ten w masce gnębił przecież dzięwczyne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones