PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 320
ocen
6,2 10 1 42320
5,0 7
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

Jestem ciekawy kto chciał opętać, tą dziewczynę na końcu filmu.

ocenił(a) film na 5
RobinOne

Żeby się dowiedzieć , musimy trochę poczekać... :(

ocenił(a) film na 6
RobinOne

Zaryzykowałby, że będzie to kontynuacja niewyjaśnionego wątku tego diabła z pierwszej części;)

Dealric

Tez tak myślałem. Po minie tej egzorcystki, to musial byc ktos straszny. Pewnie tego gostka co sie przebieral za babke by chyba znowu nie dali, bo by bylo juz smiesznie.

użytkownik usunięty
Dealric

To nie żaden diabeł tylko Darth Maul z Gwiezdnych Wojen.

ocenił(a) film na 6

details;p

ocenił(a) film na 6
Dealric

Dużo osób jest za tym, że za tą dziewczyną zobaczyła... Carla! Był on z Joshem i nią w tym świecie duchów. Ona nie żyje i nie wróciła z niego, Josh wrócił i teraz możliwość zostaje taka, że Carl nie wrócił tylko jakiś demon za niego :)

ocenił(a) film na 6
Fenelon

Rodzice by mieli trzymać żywego, obcego staruszka w domu?;>

Fenelon

ja myślę że to Josh Carl i Dalton nie zdarzyli by tak szybko wrocic do ciał

Arturek22

Ale to już byłoby głupie, w 3 części powtarzać wątek z 1 i 2...

użytkownik usunięty
Dealric

To mogłoby być świetne! Ten diabełek to wyszedł im naprawdę spoko :)

ocenił(a) film na 4
Dealric

żadna kontynuacja, przecież masz w zwiastunie "origins" więc żenada

ocenił(a) film na 6
Dworsky0

Zenade to ty soba prezentujesz. Sprawdz date postu przed odpisaniem...

RobinOne

A może ona przestraszyła się syfu w kącie pokoju? :P Rodzice postanowili nie ruszać niczego w pokoju swojego zmarłego dziecka żeby niczego nie zmieniać. Taki syndrom. A w kącie leżał stos brudnej bielizny :P

W trzeciej części stawiam na opętane krzesło na biegunach którego ojciec chciał żeby było łódką :P

ocenił(a) film na 6
koal

LMAO

ocenił(a) film na 6
koal

Mistrz! :D:D

ocenił(a) film na 3
koal

Zabiłeś/łaś mnie tym komentarzem!

Pozdrawiam.

koal

"W trzeciej części stawiam na opętane krzesło na biegunach którego ojciec chciał żeby było łódką :P....ojciec krzesła ? hmmm Pinokio czy Gepetto :P

ocenił(a) film na 8
RobinOne

wydaje mi się że babka na końcu dwójki zobaczyła tego diabła z poprzedniej części :)

a ta dziewczyna do której podeszła jest po prostu opętana przez diabła, a nie jak Josh czy Dalton wędrują we śnie :) Dlatego myślę, że zobaczyła własnie diabła, który ową dziewczynę opętał :)

SilverP

Chyba obstawiam za wielkim Pająkiem

ocenił(a) film na 8
Phancat

za wielkim Pająkiem powiadasz... :)

SilverP

To zapewne Anansi - bóg pająk, wielki pajęczy oszust z mitologii afrykańskich ;)

ocenił(a) film na 8
koal

ale co nagle afrykańskie bóstow miałoby robić w Naznaczonym? >.<

SilverP

To jest zagadka do rozwiązania w 3 części ;) Pomysł pająka mi się podoba :P

Phancat

Tak, to będzie Szeloba z władcy pierścieni :)

SilverP

2 mam obejrzeć, ale co jak co, diabeł z 1 był straszny ;p

ocenił(a) film na 8
veum_ctrl

Zgadzam sie. Byl pokazany w doac nietypowej "formie". Szkoda ze w dwojce go nie ma.... no tylko. W ostatniej scenie, a i tak nie wiadomo czy to dokladnie on.

RobinOne

Myślę że to ten gostek co chciał opetać Daltona w 1 części. Wydaje mi sie tak bo wydawał te taki odgłosy "pękania" indentyczne jak w 1 części.

Teraz rodzi sie pytanie: Kim jest dziewczyna i co ją opętało i jaki będzie miało skutek dla fabuły.

filmowy_laufer

nie pamiętam 1 części dokładnie tak jak ty i nie wpadłabym na to, ale myślę ze masz zupełnie racje;)

pumaadi

heh :)

pumaadi

Ooo, a teraz przyznałaś mi racje :D

filmowy_laufer

hahahha wiedziałam to wcześniej niż ty ;) no bo masz racje prawdopodobnie;)

filmowy_laufer

hahahaaha widzisz wiem więcej niż ty i wcześniej hahahahaha ;D

pumaadi

Wiemy to samo.

filmowy_laufer

teraz tak hee

filmowy_laufer

pytanie czy beda probowali wciagnac w to rodzinke Lambert'ow

Phancat

Z pewnością, bo to oni są głownymi bohatteram

ocenił(a) film na 9
filmowy_laufer

Wydaję mi się , że gdyby w trójce powróciła rodzina Lambertów to byłoby to naciągane. Przecież na końcu drugiej części ojciec i syn stracili tą zdolność , którą mieli i wątek całej rodziny się zakończył

feliks35

Wg mnie, to przecież oni są chyba najważniejszy no i Elise co nie? To raczej, dziwne jakby sie nie ukazali. Jakby tak było, to dla mnie 2 byłaby wystarczającym zakończeniem. A moze, będą pomagać, z tym potworem no nie? Albo każe się, że ten drugi syn albo córka też mają to zdolność.

filmowy_laufer

To jasne że Lambertowie (a przynajmniej Josh) to główni bohaterowie, dlatego też 100%-owo pojawią się w 3-ciej części. Obstawiam że dziewczyna jest opętana (Specs mówi do rodziny Alison: "Pomagamy osobom dotkniętym" - mała dziewczynka z lalką, która widzi Elise może być brana pod uwagę jako "dotknięta" owym darem, ale równie dobrze może chodzić o samą Alison "dotknięta" - opętana). Znowu Specs: "Nasza przyjaciółka kazała przekazać, że wypadek Alison nie był wypadkiem. Kiedy odzyskała przytomność w szpitalu, nie wróciła stamtąd sama" - wniosek OPĘTANA! - i to jak cholera bo dodając te wspomniane głosy "pękania" wygląda na to że zainteresował się nią diabłopodobny koleś. Elise prosi swoich śmiesznych pomagierów o kontakt z Joshem, który potrafi (choć "zapomniał") chodzić po świecie zmarłych, żeby pomógł odnaleźć faktyczną Alison i pomóc wrócić do domu. Fabuła, wątek i prawdziwe uwrijajca będą kręcić się wokół tego żeby przypomnieć rodzince o wydarzeniach jakie miały miejsce, potem trochę wahań na temat powrotu do niebezpiecznych doświadczeń, kilka strasznych twarzy wyskakujących przed kamerę, finał w mrocznym świecie gdzie g*wno widać po to by znowu jakiś bohater na końcu głośno zaczerpnął powietrze patrząc w pusty kąt pokoju. Na koniec przestraszy nas sama muzyka do krwiście czerwonego napisu INSIDIOUS - naprawdę jest straszniejsza niż cały film :)

X3fori

Być może tak... Co do muzyki na końcu, to naprawdę, się jej bałem xD

X3fori

Ale nie zakończy się tak jak, mówisz, bo 4 część nie została zaplanowana, nie jest realizowana i nie będzie tworzona. Z tego co słyszałem, to Naznaczony 3 już dawno został nakręony, bo wszystkie części były razem tworzone, choć nie wiem czy to prawda.

ocenił(a) film na 6
X3fori

Jak nie będzie Lambertów to obniżę ocenę o gwiazdkę xd

ocenił(a) film na 6
filmowy_laufer

Zgadzam się z Tobą MikolajKleczaj, stawiam na 100% że to ten diabeł z 1 części mam dowód obczaj zwiastun Na 1 minucie 40 sekundzie stoi on za oknem ale moim zdaniem w tej części będzie więcej diabłów niż 1 Pozdrawiam

filmowy_laufer

Po nowym zwiastunie, chyba się już wyjaśniły te pękania :)

RobinOne

Nie zauważyliście tego gdy ta mała dziewczynka zauważyła Elise gdy ona wchodziła do domu tej rodziny gdy nikt jej nie widział. Moim zdaniem już będzie jakiś nowy wątek do tego filmu.

RobinOne

Oby trzymał w napięciu tak jak poprzednie części :-) Ogolnie wydaje mi się, ze chodzi o demona z pierwszej części, jestem pewna tego na 90%.

ocenił(a) film na 8
RobinOne

Pierwsze co przychodzi do głowy to ten potworek z pierwszej części. Tylko, że ona nawet jak go widziała po raz pierwszy to aż tak się nie przeraziła, za drugim razem nie zareagowała by aż tak ostro. Jeden z jej przyjaciół mówił, że nie przyszła z nią jedna rzecz ale wiele więc jak już to cały wysyp podobnych demonów.

ocenił(a) film na 4
icywind

no diabeł z 1 jest zbyt oczywisty, wg mnie wstąpił w nią Legion

ocenił(a) film na 4
RobinOne

Mnie się wydaje, że mogła zobaczyć Carla, bo tylko jego nie pokazali w momencie przebudzenia. Właściwie w ogóle go nie pokazali już później. Może to nie przypadek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones