PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 320
ocen
6,2 10 1 42320
5,0 7
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

Makabra

ocenił(a) film na 4

Co oni zrobili z tym filmem. Jedynka byla zajebista. Potrafila trzymac w napieciu, czasami tez wystraszyla, ale miala tez psychodeliczny klimat., szczegolnie w zaswiatach. Dwojka była średnio straszna i ogolnie gorsza od pierwowzoru. Natomiast trojka to po prostu obraza dla pierwszego filmu. Strasznie przewidywalny, momentami nawet smieszny, w ogole nie straszny. Na temat zakonczenia nie mam nawet sil mowic, jest tak skopane. Jak wyjdzie 4 czesc to jej nie obejrze bo wiem ze tam nic ciekawego nie bedzie. Trojka to zwykly skok na kase. Dwojka probowala jeszcze zrobic cos starsznego, natomiast to ma preferencje aby stac sie filmem o karate niz horrorem (Naznaczony 4 : Karate Medium) Film do polowy zasługiwał na 6, za koncówke zabrałem jeden punkt, a za zakonczenie kolejny. Ogolna punktacja trylogii to: Naznaczony :9 punktow Naznaczony 2: 7 punktow naznaczony 3: 4 punkty. I co to za moda w horrorach aby przyciszac dzwiek jak zaraz ma sie cos wydarzyc. Bardzo słabe straszaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones