PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 320
ocen
6,2 10 1 42320
5,0 7
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

Ojj boję się

ocenił(a) film na 5

że to będzie tak jak z Annabelle. Też prequel rewelacyjnego horroru, i też inny reżyser. W Annabelle jak tylko za sterami usiadł ktoś inny a nie James Wan - wszystko się pieprzło . Oby nie było tak w tym przypadku :/

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

ty jesteś normalny?

Rrouge

Jak najbardziej.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

no sorry, już któryś raz widzę że spamisz bezsensownie kropkami i robisz tylko spam, myślisz że to jest śmieszne? nie ani trochę nie jest śmieszne

Rrouge

To był okres gdzie nie było widać postów na filmwebie dopóki się nie napisało nowej wiadomości a czasami żeby post się wyświetlił trzeba było pisać ich bardzo dużo. Chyba jakiś nowy na Filmwebie jesteś, że nie pamiętasz tej awarii, która trwała jakieś dwa miesiące.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Tak, pamiętam mimo że wtedy nie miałem konta ;) ale jakoś inni są cierpliwi i wolą poczekać, bo jak widać tylko ty jeden "kropkowałeś",a to tylko dowód twojego nie ogarnięcia, i może to ty miałeś 2 miesiące, bo ja pamiętam i wcale to 2 miesiące nie trwało andrzejku.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Poza tym zobacz sobie w moim profilu, jestem na filnwebie dłużej niż ty ;), tylko że dopiero od niedawna że tak powiem "powróciłem" , bo wcześniej nie chciało mi się zbytnio logować itp., i nie próbuj się usprawiedliwać, bo nikt inny nie spamował kropkami, tylko ty jeden.

Rrouge

http://www.filmweb.pl/search/forum?forumCategory=10&q=Problem+z+postami

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Po co wklejasz mi link do postów o awarii skoro napisałem że ją pamiętam? napisałem tylko że nikt nie spamował niepotrzebnie kropkami jak ty, bo większość osób jest cierpliwa i ogarnięta.

Rrouge

Bardzo wiele osób kropkowało albo pisało up aby tylko mozna było zobaczyć post.

Rrouge

Nie ja jeden kropkowałem albo pisałem up. A sytuacja z postami miała miejsce niedawno miałeś już konto. I trwała blisko dwa miesiące, bardzo wiele tematów ludzie zakładali na ten temat. I gdybyś dorbze poszukał znalazłbyś wiele tematów gdzie ludzie pisali up albo stawiali kropkę byle tylko można było zobaczyć post.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Co innego pisanie czegoś normalniejszego a co innego kropkowanie bezużyteczne, widziałem, ale nie w takim stopniu jak ty, i czy ty jesteś ślepy???? Sam napisałen że jyż wtedy muałem konto i że to pamiętam więc czemu puszesz że już wtedy miałen skoro sam to napisałen przed tobą?

Rrouge

Napisałeś, że pamiętasz mimo, że wtedy nie miałeś konta.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Tak, a później jakbyś nie zauważył dodałem jeszcze jeden komentarz, przed tym twoim, żebyś sprawdził mój profil bo mam konto dłużej niż ty i że pamiętam. Napisałem to zanim dałeś link, jak nie zauważyłeś to to już nie mój problem.

Rrouge

Najpierw piszesz, że nie miałeś konta a później, ze masz dłużej niż ja. Zdecyduj się w końcu.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Bo nie mogłem sobie przypomnieć tej awarii, ale później sobie przypomniałem...takie to skomplikowane człowieku?

Rrouge

Nieskomplikowane, ale wyszło z tego takie tzw. masło maślane.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Skoro tak to zrozumiałeś to trudno, nic na to nie poradzę.

ocenił(a) film na 7
yobartosz

Lubię horrory ale 2 poprzednich części nie widziałem
Przypadkiem dziś zobaczyłem zwiastun w kinie na FF 7

ocenił(a) film na 6
yobartosz

Podzielam Twoje obawy. Annabelle również nie wywarła na mnie wrażenia, choć zapowiadała się obiecująco.Gdyby reżyserował ten film James Wan a nie John R. Leonetti może film byłby lepszy? Mam tylko nadzieje że Leigh Whannell stanie na wysokości zadania...gdyż współpracował z J.Wanem w poprzednich rozdziałach naznaczonego! Jednak Leonetti również pracował z Wanem i jego "wizja" Annabelle nie przekonała mnie. Cóż trzeba będzie poczekać do premiery i się samemu przekonać! Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
pelasia1982

Oby było tak jak mówisz , szkoda niszczyć tak dobry horror :/.

ocenił(a) film na 4
yobartosz

niestety muszę was zmartwić. Wczoraj byłam w kinie - nic specjalnego. Pełno kiczu i słaba gra aktorska. Bardzo lubię poprzednie części. Nie uważam, że zmarnowałam czas, ale zdecydowanie nie warty pójścia do kina.

kamowo

to chyba widzialaś inny film. Ja polecam najlepsza z części

ocenił(a) film na 8
Marek84

zgadzam się, gra aktorska też wcale nie była zła, i dla mnie lepszy niż 2

ocenił(a) film na 6
kamowo

Nie zgodzę się. Według mnie gorsza od pierwszej, ale lepsza od drugiej.

ocenił(a) film na 8
Dealric

i ja mam dokładnie takie samo zdanie, to samo mówiłem ;D, że gorsza od pierwszej ale drugą bije na głowę.

Rrouge

Jak dla mnie tylko trochę gorsza od poprzednich.

ocenił(a) film na 6
yobartosz

Niestety tak się stało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones