PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 286
ocen
6,2 10 1 42286
5,0 7
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

W ostatniej scenie filmu, gdy Elise zauważa ułożoną koszule swojego zmarłego męża pies podchodzi do ciemnego miejsca w pokoju i zaczyna szczekać. W tej ciemności widać białą twarz bez wyrazu, tak jakby była to maska.
Zaraz potem zza Elise wyskakuje demon z części pierwszej.

Czy ja coś przegapiłem? Może zapomniałem o jakimś motywie z białą twarzą z poprzednich części?
A może jest to całkiem inny demon od tych, które występują w nakręconych na razie częściach?
Czy jest to demon, który będzie głównym złym charakterem w czwartej częsci "Naznaczonego"?

Co o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 8
SilverP

Myślę, że będzie tak jak mówisz, chociaż też zdziwiła mnie ta biała twarz.

ocenił(a) film na 7
SilverP

Możliwe, że jest to starsza pani z poprzednich części. Demon, który opętał chłopaka w pierwszej części był.

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

możliwe, ale Elise przecież przezwyciężyła strach przed tą "straszną panią".
Elise nie powinna już być nawiedzana przez tą kobietę... chociaż nie wiem jak twórcy filmu interpretują ten motyw ;)

ocenił(a) film na 6
SilverP

A czy ta "pani" to nie było to z czym zmagali się w 2. części? Bo jeśli to ta sama, to Elise będzie z nią miała jeszcze do czynienia (wydarzenia z 3-ki dzieją się przed 2-ką)

ocenił(a) film na 3
Victor_

Wydarzenia z 3-ki są przed 1-ką i 2-ką ;)

SilverP

Ta czesc jest pod dalszym znakiem zapytania ,czy bedzie 4 czesc ?

ocenił(a) film na 8
leeloolov

trzecia część zarobiła na siebie dziesięciokrotnie. w dzisiejszych czasach to chyba argument dla powstania kolejnej częsci

SilverP

A więc tam była twarz xD Bo już myślałam, że mam coś z oczami xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones