PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 288
ocen
6,2 10 1 42288
5,0 7
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

To już nie horror

ocenił(a) film na 4

Zawiodłam się. Hollywoodzka dopieszczona część, gra aktorska rodziny na poziomie filmów dla nastolatków. Zamiast stawiać na ambitne rozwinięcie fabuły tworząc naprawdę dobry horror, tak jak w części pierwszej, postawiono tutaj na dość kiepskie jumpscare'y, które nawet nie przyspieszały bicia serca, bo były tak przewidywalne

Astrea91

Jakoś dla mnie nie były wcale przewidywalne. Na kazdej jumpscenie wrzeszczałem ze strachu.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Zgadza sie. Od polowy filmu przestal byc horrorem. Moze nie bylo przewidywalnie ale na pewno gimbusowo. Po jedynce myslalem ze rozwinie sie porzadnie ta seria ale widac ze tylko pierwsza czesc trzymala poziom, na pewno tez ze wzgledu na obsade

ufo254

Ja mam zupełnie inne odczucia. Od początku do końca było strasznie.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Kazdego przeraza co innego ;p Jedna baba krzyczy na widok pajaczka wielkosci paznokcia, na innej wrazenia nie robi tarantula ;)

ufo254

No prawda. A ja do tego jestem osobą, którą bardzo łatwo przestraszyć. Żona się śmieje ze mnie, że jestem jak dzieciak.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Ogladnij cos mocniejszego zobaczymy jaka reakcja bedzie. Polecam np. Obecność, Sinistera, 1408, Statek widmo, Lustra. To są w moim guście horrory. Może ci spasuje coś :>

ufo254

Horrory o tej tematyce oglądam od 20 lat więc raczej żadnym tytułem mnie nie zaskoczysz. Wszystkie które wymieniłeś są dla mnie na tym samym poziomie co każda część Naznaczonego słabsze są dla mnie Statek widmo i Lustra, ale niewiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones