PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697211}

Naznaczony: rozdział 3

Insidious: Chapter 3
6,2 42 356
ocen
6,2 10 1 42356
4,9 8
ocen krytyków
Naznaczony: rozdział 3
powrót do forum filmu Naznaczony: rozdział 3

Przez to że w każdym tego typu filmie na końcu dowiadujemy się czegoś o demonie który nas nękał czujemy jakąś satysfakcje. Tu tego nie było, czemu? nie wiem. Po moim zdaniem rewelacyjnej dwójce i nie złej jedynce trojka wypada mizernie. Poziom grozy minimalny, siła babci do zaakceptowania:) ale końcówka słabiutka. Wątek matki tylko miał tu sens, wkurzyło mnie to że zdążyli pokazać następnego ducha a nie wyjaśnili skąd wziął się tamten! W takich przypadkach mam wrażenie o brak szacunku do widza i pretensje za posilanie się na poprzednich częściach by szybko zrobić film, puścić do kin i zarobić.

ocenił(a) film na 5
daniel84ch

myślałam, że tylko mnie wkurzył fakt, że nie wiem skąd wziął się w ogóle ten "duch" w masce tlenowej, ani po co to w ogóle robił, właśnie czekałam na takie wyjaśnienie, a zamiast tego dostałam durne poczucie humoru na sam koniec przy vanie :(

[SPOILER] i zgadzam się, dodanie na sam koniec matki głównej bohaterki był zbędny i niepotrzebny, naprawdę musieli jakoś zapchać niektóre sceny, ale szkoda, że w taki sposób, ehhh

daniel84ch

dokładnie. Nie poznajemy w ogóle motywacji tego ducha, jego historii, dlaczego wybrał sobie akurat tę osobę a nie inną. Po prostu postanowił zabrać duszę do świata mroku i na tym koniec. Zdecydowanie najslabsza czesc z całej serii. Jesli w planach maja nakrecenie kolejnej i podejda do tematu jak w trojce to niech lepiej od razu zrezygnuja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones