PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116030}

Windstruck

Ne Yeo-ja-chin-gu-rul So-gae-hap-ni-da
7,2 1 262
oceny
7,2 10 1 1262
Ne Yeo ja chin gu rul So gae hap ni da
powrót do forum filmu Ne Yeo-ja-chin-gu-rul So-gae-hap-ni-da

Swietny.

ocenił(a) film na 8

W pierwszej połowie filmu nieźle się uśmiałam, ale.. przez jakieś ostatnie 20 min. płakałam... Polecam ;)

ocenił(a) film na 10
Lena21

Zdecydowanie najlepszy koreański film jaki oglądałem. Chociaż na pewno jest bardzo oryginalny w ich filmografii, nie jest, to typowy "ich styl", choć trochę bez sensu i przesadzonej hiperbolizacji też jest:-)

Minus: scena z samochodem.

Lena21

20 min placzu pod koniec? Czy ktos moze napisac, czy wsyzstko skonczylo sie happy endem czy raczej nie? Bo nie chce sobie psuc humoru i siegac po film ktory mnie dobije, z gory dzieki :D

ocenił(a) film na 8
piotrusik

Happy endu nie ma, bo nie kończy się tym, że 'żyli długo i szczęśliwie', ale nie jest tragicznie ;) Jest raczej wzruszajacy niż 'dobijający '. Widziałam o wiele bardziej smutniejsze filmy ;) Obejrzyj to się przekonasz. A jak będzie Ci już naprawdę smutno to włącz sobie jakąś komedie na poprawienie nastroju ;D

ocenił(a) film na 8
Lena21

mnie po tych 20 min później głowa rozbolała od płaczu, dobrze ze oglądałam ten film w samotności.....normalnie wstyd, żeby tak płakać :D film świetny

Lena21

tak samo :P

ocenił(a) film na 9
lolo126

Film całkiem fajny, troszkę przesadzony, ale ogólnie spoko. Najbardziej spodobał mi się ten koncept o bliskich osobach, które mimo, ze odeszły..są mimo to wśród nas i nad nami czuwają. Humor też całkiem niezły. A ta aktorka jest po prostu rozwalająca. Polecam także "My sassy girl" także z Jej udziałem, jeszcze lepszy humor^^. Pozdro! ;)

ExtremeSpeedDK

nic dziwnego żę tacy są ludzie z typem krwi B ( w polsce grupa ) a w polsce tacy ludzie są często zwalczani, przez A jak kaczka) O jes bradziej sokojnie ale A wrzewą jednak.

ocenił(a) film na 6
lolo126

gdzie obejrzeć?

Ruby_in_Gold

najlepszy koreański aktor-może nie majwyższy ale najprzystojnieszy-jego oczy,głos i powalający śmiech to radość dla mojego ucha-a w tym filmie nawet romantyk-zazdroszczę jego żonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones