PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116030}

Windstruck

Ne Yeo-ja-chin-gu-rul So-gae-hap-ni-da
7,2 1 262
oceny
7,2 10 1 1262
Ne Yeo ja chin gu rul So gae hap ni da
powrót do forum filmu Ne Yeo-ja-chin-gu-rul So-gae-hap-ni-da

Witam, szukam filmu, który to jeszcze miałem na dysku, przed tym jak padł (2TB;/).

Film opowiada historię koleżanki, bądź osoby pracującej u kobiety, do której ma przylecieć "chłopak". Ta ma go odebrać z lotniska, i trochę go odwlec od przybycia na miejsce. Oczywiście po drodze maja dużo różnych ciekawych przeżyć, i jak nie trudno się domyślić coś między głównymi bohaterami zaczyna się dziać... Pamiętam, że jechali z lotniska samochodem Chrysler PT Cruiser (kolor samochodu szary capucino). Wiem, że na końcu okazało się, że ten chłopak jest jakimś wpływowym kolesiem. Sorki, ale dawno go oglądałem, a mam ochotę se go przypomnieć. Film raczej koreański.. Temat zamieszczę pod kilkoma filmami, i może natrafię na osobę która kojarzy taki film. Z góry dziękuję za podpowiedzi. A dla innych jak ktoś odpowie to polecam film.

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

Surprise Party?? tak mi sie wydaje i w koncu okazalo sie ze ona chodziła za nie tym co trzeba?? z tego co pamietam

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

TAK!!. Dzięki wielkie, żebyś była z mojego miasta, to bym CI wielkiego browara postawił!. Ty wiesz ile czasu szukałem tego filmu. No nie wiesz. Wczoraj w końcu miałem chwilę dla siebie i obejrzałem film Architecture 101. Są polskie napisy do niego, film mi się bardzo podobał, główny bohater podobny do mnie, studia zawód, i podobne perypetie, komedia jednym słowem. Tylko, że u mnie śmieszniej było, jest ;). A tu masz link do piosenki z filmu: nie złee!

Dzięki, w razie problemów pytaj może ja pomogę.

http://www.youtube.com/watch?v=XOhc-nHdED4

http://www.youtube.com/watch?v=ts09MiS_QEA

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

hehe spoko :) ja tez z poczatku nie pamietałam tytułu ale zapamietałam twarz tego faktycznego narzeczonego,czyli kolesia, który grał w Petty Romance :D, ostatnio tak mam,że nie pamiętam tytułu czy nazwiska aktora(przy koreańskich to mi ciężko..:))i myślę... on grał w czymś z tą aktorką co grała w filmie.... i tak jakoś w końcu trafiam.... masakra!:D a Architecture 101oblukam, dzięki za cynk

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

A wiesz, że nie widziałem tego Petty Romance. Ale.. skoro już wspomniałaś to już go mam.. niebawem go obejrzę.. póki co przeczytałem opisik o czym będzie. Oglądałaś Turn Left Turn Right lub i Love So Divine? . Zresztą po co pytam, taka znawczyni pewnie każdą pozycję zaliczyła :).

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

Petty Romance polecam, świetna komedia:)
Love so Divine widziałam, natomiast Turn Left Turn Right to to nawiązujące do wierszy Szymborskiej, prawda? jakoś nie mam weny, ostatnio koncentruję się bardziej na komediach, pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

O;). Hej, zrobiłem se przerwę w tworzeniu.. Odpaliłem film Petty Romance. Aktualnie, jej brat z nową "psiapsiółką" bzykają się pod prysznicem, a ona siedzi na klopie.. Roześmiałem, się na maksa. No nieźle się zapowiada. A ten.. Turn Left Turn Right, to dobry film, a Wisławy tam na 5 sekund.. "piękna jest taka pewność, ale niepewność piękniejsza" obejrzałem go 2 razy pod rząd!:)

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

i jak po seansie?

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

Właśnie mam z 15 minut to pooglądam. Jestem w miejscu gdy próbują się kochać, ale jak to bywa z pierwszym razem, porażka, tutaj to już w ogóle parodia, musiałem się uciszać by nie wyć!;).

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

Obejrzałem Petty Romance. Dobry film uważam, jednak Architecture 101 jest dużo lepszy przynajmniej dla mnie. Swoją drogą przypomniałbym sobie Season of Good Rain - miły film, szczególnie scenka gdy on zacznie tańczyć z taką staruszką... A do tańców mam sentyment bo sam.. ;)

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

hehe niom to w sumie jedno komedia rom. drugie melodramat, p.s. nawet nie oceniłeś...;P

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

a dzieki w ogóle za Architecture 101, gra w filmie Suzy z miss a :D lubie ją od czasu dream high(drama)

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

Hej, właśnie wróciłem z miasta, prysznic, i oglądam Surprise party, w tygodniu to nie mam czasu na filmy i kompa. Oj dzięki, że podałaś mi ten tytuł;). Wracając do Architecture 101, piosenkę w wykonaniu KyuHyun :

http://www.youtube.com/watch?v=DyFgsE6wow0

Normalnie wypas ta ballada, słucham ją w samochodzie, ale no tylko gdy sam jadę:p. Nie ze się wstydzę, ale po co komu mam wyjawiać, moje dość dziwne "gusta".

A tu jeszcze jeden link do fajnej piosenki boys bandu, Jest i On w nim :)

http://www.youtube.com/watch?v=DyFgsE6wow0

"Prawie" Backstreet Boys. O ile pamiętasz

ocenił(a) film na 10
GumisioweOczy

Boys Band:

http://www.youtube.com/watch?v=PKaOKJefnTQ

Zły link mi się w wkleił. Włączam laptopa a a tu patrze mail z filmwebu, niezłe wyczucie;).

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

polecam też Chilling Romance :D połączenie komedii, romansu i horroru

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

Chilling Romance, posiadam, ale czeka w kolejce jak innych sto;). Zima się kończy mniej czasu będzie na filmy, inne hobby się włączą;). Też pewnie smutna z tego powodu jesteś, kobiety lubią zimę..

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

cos nie chce mi sie wyslwietlic moje wypowiedzi, http://www.youtube.com/watch?v=9ZlZZLYtV1I
tutaj ?KyuHyun spiewa moja pierwsza ballade z ostów, spróbuj też jang geun suk na filmwebie Geun-seok Jang -niesamowity glos i pieknne ballady do ost z dram i filmow np you are beautiful

ocenił(a) film na 8
katarzynaher

ale wracając do it has to be you to yesung myślę ze jeszcze lepiej śpiewa

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

YYY... perełki hehe:). A, znalazłem tą dramę na love drama pl. Ale kiedy to obejrzeć, masakra. Koreańczycy z taką łatwością, potrafią roić takie cudowne filmy. wymyślać takie życiowe historie. Te dramy komedie, nie do pomyślenia, by ktoś inny mógł coś zrobić tak pięknego. Nie wiesz gdzie jest można dorwać w wersji na dysk twardy? . Może bym se ją kiedyś z dala od domu obejrzał, a internet z komórki-oglądając na laptopie, nie zawsze daje radę z transferem:). Oglądałaś film: Millionaire's First Love? Też fajny, lub no: ING z 2003, Heartbreak Library, no i Turn Left turn Right. Długi weekend to wyjeżdżam z Polski, ale jak wrócę to nadrabiam zaległości!.

ocenił(a) film na 10
GumisioweOczy

A dramę Love Rain, oglądałaś?. Mam ją z napisami, chyba 20 odcinków, i nie mam jak usiąść. Hmm, może teraz obejrzę 1 odcinek You're Beautiful 1 - 1. Zaczyna się od akcji w kościele:).

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

a widzialam powyzsze, polecam sciagac z cho.mika i fora dramawiki. home. pl i lizards- subs. pl, YAB ostatnio ogladałam po raz n-ty :D to sie nie starzeje, pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
katarzynaher

Dzięki;). Póki co brak czasu na dramy seriale, ale słuchaj, właśnie teraz obejrzałem takie cudko: Love is a Crazy Thing z 2005

http://www.filmweb.pl/film/Yeonae-2005-309891

No dosłownie, coś innego. Cały film mi przeleciał jak błyskawica, a na koniec... co to...już koniec ?:(. To się nazywa miła odmiana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones