PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131525}
6,7 187
ocen
6,7 10 1 187
Nearing Grace
powrót do forum filmu Nearing Grace

chociaż oglądałam film bez jakichkolwiek napisów rozumiejąc połowę z tego co mówili aktorzy to film mi się spodobał biło od niego coś co nie wiem nawet jak nazwać ;P w każdym razie film warty obejrzenia szkoda że nie ma nawet angielskich napisów do niego... jeśli jednak będzie ktoś miał polskie bądź ang to bardzo proszę o przesłanie mi na becia117@op.pl wtedy na pewno jeszcze raz obejrzę

Becia_9

Elo a czy wiesz gdzie pobrac ten film PZDR

patrykd95_filmweb

poszukaj na filestube.com, jest tam kilka linków. ja ściągnąłem film w jednej części z megaupload (waga 696 MB), jakość nie poraża, ale można oglądać

ocenił(a) film na 8
Becia_9

Dam 8/10 bo film bardzo pozytywny, ciekawa historia, ciekawe przemyślenia i Jordana w roli kusicielki :) (coś mnie w niej urzekło i w krótkim czasie obejrzałem z nią aż 3 filmy - Szybko i Wściekle, Annapolis i właśnie ten).

Podobnie jak Becia_9 nie zrozumiałem wszystkiego, albo to wina mojego angielskiego, albo słuchania mp3 na słuchawkach :P
Chętnie obierzę raz jeszcze z napisami. ;)

ocenił(a) film na 8
lothar86

Już po wyłączeniu komputera wczoraj, zaskoczyłem czemu tak urzekł mnie ten film. Mianowicie, spotykałem się z kimś podobnym do Grace (z zachowania, spontaniczność itp.) jak miałem 19 lat :)
I podobnie jak bohatera filmu coś mnie to nauczyło.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones