PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107502}

Need

8,8 13
ocen
8,8 10 1 13
Need
powrót do forum filmu Need

choć wątpie bo w planach jakaś komedia romantyczna znowu... po tłustych latach, gdzie Nic zagrała w samych świetnych filmach (MR!, godziny Dogville, Narodziny itp) i zgarneła nie tyle nagrody co uznanie, przyszedł najwidoczniej koniec rewelacyjnych kreacji... czarownica, inwazja, zloty kompas ? jedynie futro było godne uwagi w ostatnich czasach, ale rola całkowicie pominieta i niedoceniona... może Nine i Need w końcu oddadzą nam dobą Nicole?
a ona sama nie bedzie rezygnować z dobrze zapowiadających się filmów tylko z tych knotów.... mam nadzieje

mirabelle_2

Ostatnio oglądałam na Fox Life jakiś program o niej. Wypowiadała się, że nie dobiera roli dla sukcesu, nie patrzy na scenariusz... po prostu idzie za reżyserem, z którymi współpracuje. Dlatego te jej role są nieraz tak kiepskie... :( Szkoda bo baaardzo ją lubię, i również liczę na jej błyskotliwe role ;)

mirabelle_2

No a Australia? Przecież to jest tak piękne że po prostu kocham ten film :P MR! się zgadzam, godziny też(choć drugi raz bym godzin nie oglądał), Dogville wspaniałe (dochodziłem do siebie długo), Narodzin nie widziałem ale lecą 25grudnia o 9:40 to z pewnością obejrzę. Futro też jest świetne myślę że do tego filmu trzeba być bardzo skupionym. Co do Nine- nie podobał mi sę ten film, ale bardzo, bardzo licze na Rabbit Hole.

mirabelle_2

Forma Nicole wróciła wraz z rolą w " Między światami"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones