PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129}

Negocjator

The Negotiator
7,5 92 031
ocen
7,5 10 1 92031
7,5 11
ocen krytyków
Negocjator
powrót do forum filmu Negocjator

Tylko 7,5??

ocenił(a) film na 7

To całkiem świetny film! A aż strach spojrzeć, jakie gnioty są oceniane wyżej od niego.

TomHanks

Tylko? To świetna ocena. Nawet zbyt dobra bym powiedział.

Private_Witt

a sam dałeś 7 baranie

Lexus47

Dałem 7, ocena filmu to 7,5, ( stąd wtedy napisałem, że może nawet zbyt wysoka) koleś wyżej dał sam 7, a narzeka, że film ma tylko 7,5. Więc więc wychodzi na to, że baran to Cię co najwyżej robił bo Twoja prostacka wypowiedzieć jest całkowicie pozbawiona logiki.

Private_Witt

moja odpowiedź była skierowana do TomaHanksa
twojej nawet nie widzę (nie wiem jak oceniłeś)

Lexus47

W pierwszej kolejności tak pomyślałem. Na przyszłość jednak podpinaj swój komentarz pod właściwą osobę.

Private_Witt

faktycznie, źle kliknąłem ;)

Lexus47

Tamten gościu miał pewnie 16 lat, gdy dawał ocenę. Gust mu się wyrafinował (w rzeczywistości lub jego własnym mniemaniu), skutkiem czego po paru latach obniżył ją o parę oczek, dając "dychę" filmom z pierwszej 50-tki IMDB bo koledzy też tak robią.

ocenił(a) film na 6
cedwa

Z tymi ocenami to mam niezły ubaw, bo nierzadko wystawiają je tacy, co do których mam wątpliwości... natury intelektualnej, powiedzmy. Wystarczyłyby trzy - nie warto, warto, wypada. Zdarza mi się obniżyć lub podwyższyć ocenę o jedno oczko czy dwa, po latach tak to wygląda. Sugerowanie się opiniami zawodowych krytyków, których uważam za lanserów, najłagodniej mówiąc, oraz tzw. większością uważam za nieporozumienie. Film mnie ma się podobać i tyle.

TomHanks

test

użytkownik usunięty
Lexus47

Coś Ci się popieprzyło, "Test" ma tylko 6,8.
http://www.filmweb.pl/film/Test-2009-486763

aha

użytkownik usunięty
Lexus47

Fajnie.

Lexus47

Alzheimer w internetowym wydaniu.

ocenił(a) film na 8
TomHanks

kiedys to filmy robili!

ocenił(a) film na 9
TomHanks

Brawo za logikę ! Powalająca...........

ocenił(a) film na 8
TomHanks

Dałeś mu 7 i dziwisz się, że ma tylko 7,5? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones