PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738700}

Nerve

6,8 111 812
ocen
6,8 10 1 111812
5,4 18
ocen krytyków
Nerve
powrót do forum filmu Nerve

Uwaga - FILM dla osób myślących jest nie do przełknięcia ze względu na rażące brakiem logiki zakończenie/finalne wyzwanie. Poza tym w kinie było sporo nastolatków i oni byli zachwyceni. Ja stary piernik z 3ką z przodu (lata 80te:)) miałem ochotę wyjść po pół godziny. 3/10 za muzykę i za świeży pomysł na film

ocenił(a) film na 3
JimmyQ

Ja mam 2 z przodu, a również miałam ochote wyjść...

ocenił(a) film na 2
JimmyQ

Ja trójki z przodu nie mam jeszcze, chodź nie daleko. Przypadkowo trafiłem na salę kinową i podzielam Wasz NIE-ENTUZJAZM. Film totalnie gówniany i najgorsze jest to, że widziałem że taki będzie po pierwszych 5 minutach. Mam taką zasadę, że zawsze kończę oglądać film, który zacząłem. Parę razy nawet przeszło mi przez głowę aby po*ebać w tym przypadku swoje zasady. Powstania tego filmu chyba nic nie usprawiedliwia. Dno i żenada. Może pomysł na film był ok, ale coś nie "pykło". Film był gówniany.

ocenił(a) film na 9
JimmyQ

Wiecie czemu jest taki Ch*jowy? Bo pokazuje prawdę. Poważnie, większość dzieciaków jest wstanie zrobić wszystko dla sławy i kasy.

obixon

Sama jestem młoda, ale zgadzam się. Nawet można to udowodnić na przykładzie popularnych ostatnio na fb wydarzeń "Ja i moje półnagie zdjęcie" "Ja i moja d*pa" itp. Nie wierzę że niektórzy tak sie nie szanują, zastanawiam się co oni mają w głowach.. Przez takie zachowania potem każdy jest oceniany przez ten sam pryzmat, a nie każdy nastolatek tak się zachowuje.

ocenił(a) film na 9
Zabciaa_x3

No, dokładnie! : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones