PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8071}
7,2 7 429
ocen
7,2 10 1 7429
6,7 13
ocen krytyków
New York, New York
powrót do forum filmu New York, New York

Słaby

ocenił(a) film na 3

Bardzo słaby i trochę dziwi tak duża ilość pozytywnych recenzji. Brakuje ciekawej historii,
infantylne dialogi, generalnie w większej części przemęczyłem go niż obejrzałem z
przyjemnością.

Jest to dobry przykład źle wyreżyserowanego filmu, z genialnymi aktorami.

Na wikipedii można przeczytać, że za główny powód niepowodzenia filmu, podaje się, to, że
Martin Scorcesse podczas jego realizacji nadużywał kokainy i nie kontrolował improwizowanych
dialogów, to chyba jedyne sensowne wytłumaczenie, czemu ten film jest jaki jest.

Jedyne co dobrego mamy po tym filmie, to piosenkę New York, New York.

medikoo

Totalny bełkot piszesz,ale to tylko Twoje zdanie więc.... Prawda jest taka,że to świetny musical.

ocenił(a) film na 4
kondi143

zgadazam sie - fajny musiacal
ale jako historia - kupy sie nie trzyma.. posztacie sa w ogole nie wiarygodne, po co oni ze soba byli...

ocenił(a) film na 8
medikoo

Opierając się na autobiografii i książce Rozmowy Richada Schickela ( jest to bardzo rozbudowany wywiad), mogę napisać że Wikipedia troszkę się myli. Otóż Martin Scorsese był zawsze chorowitkiem. Miał słabe ciało a astma naprawdę dawał mu się we znaki. Kręcenie New York, New York zbiegło się w czasie właśnie z nawrotem przewlekłej astmy, przez co po nakręceniu tego filmu, trafił wyczerpany do szpitala. Wspominał też że jego znajomi poważnie obawiali się o jego życie.
Wierzę w jego słowa, bo stan jego zdrowia nie pozwalałby mu na duże eksperymenty z narkotykami. Martin Scorsese ma słabe ciało.

ocenił(a) film na 4
medikoo

zgadzam się medikoo,
- nieciekawa historia
- cienkie dialogi
- mało charyzmatyczne postaci
- słaby scenariusz, nie trzyma się kupy kompletnie
- pod względem emocjonalnym (gra aktorów), to jakaś totalna szarpanina, bez sensu, jak kiepska próba

u mnie przemęczony strasznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones