PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8071}
7,2 7 429
ocen
7,2 10 1 7429
6,7 13
ocen krytyków
New York, New York
powrót do forum filmu New York, New York

Powiem tak do filmu zabieralem sie dosyc dlugo, w koncu zapuszczam i wlasnym oczom nie wierze rezyserka Scorsese, muzyka, zdjecia i gra aktorska - geniusz i tak przez pierwsza polowe filmu, no moze 1/3. Bobby, gdy mysle, ze juz znam go na wylot, to odnajduje taki film i normlanie znowu mnie zaskakuje. to, co robi na ekrnie to cud miod. Niestety pozniej jest tylko gorzej, historia staje sie przydluga, nie wciaga i w zasadzie brakuje pomyslu, co by tu dalej opowiedziec. Nawalil scenariusz, a szkoda, bo moglo byc naprawde pieknie. Ogolnie 7,5/10 zawyzone przez poczatek filmu, ktory dzieki Robertowi bede ogladal jeszcze nie raz. Teraz moge smialo powiedziec, ze procz paru ciezko dostepnych, wczesnych tytulow de Palmy z filmografii de Niro widzialem prawie wszystko.

ocenił(a) film na 7
_MAT_

Zgadzam sie calkowicie z przedmowca... Ja podzielilem sobie ten film na dwa wieczory, bo nie moglem wytrzymac. Dluzyl sie, a ze ogladalem wersje dluga(moj zaped do oryginalu w filmie), troche mi to zajelo...
Mi sie tez podobal poczatek, ale tylko poczatek... Zaczelo mi sie dluzyc jak juz wyjechali w trase, a potem ciagnelo sie i ciagnelo i ciagnelo... Co do De Niro, to jak zwykle swietny :D To jeszcze ta epoka, w ktorej calym soba poswiecal sie filmowi :)
------------------------
Pozdrawiam!

matthew_5

Możecie mi powiedzieć skąd macie ten film?...gdzie można go dostać

kieszi

Widziałem dzisiaj w Saturnie we Wrocławiu ten film w zestawie z filmami "Wściekły byk" i "Boxcar Bertha" za 75 zł.

ocenił(a) film na 10
matthew_5

Eeee słabe z was filmomaniaki.... Jak można mieć problemy z wysiedzeniem na TAKIM filmie!? Może nie lubicie musicali i oglądaliście tylko dla zaliczenia kolejnej pozycji w swym dorobku widza.

ocenił(a) film na 7
sungam

Niekoniecznie dlatego... Ja ogladalem glownie dla De Niro ;P A nie wytrzymalem, bo moglem byc tego dnia np. zmeczony lub zmanierowany czyms, wiec nastepnego wieczora dokonczylem.
A film mialem z biblioteki ;P

_MAT_

ja również się zgadzam z twoją opinią. I faktem jest to, że czegoś już w połowie filmu brakowało w scenariuszu... Miałem wrażenie, że Scorsese nie widział do końca co chce w końcu przedstawić i na czym się skupić a tym sposobem środkowe partie filmu były dosyć nudne a wręcz męczące.

ocenił(a) film na 5
domen_room

a ja powiem tylko tyle: dotrwałem do mniej więcej połowy filmu i zasnąłem.
Zgadzam się z przedmówcami, brakowało czegoś w środkowej partii filmu, początek natomiast bardzo ciekawy, genialna gra De Niro.
5/10.

użytkownik usunięty
snowus

Również zgadzam się z przedmówcami - środkowa część średnio wciągała. Przy ekranie utrzymała mnie jednak świetna muzyka i gra De Niro. Specyficznie wpłynął na mnie również urok Minnelli.

ocenił(a) film na 5

zgadzam się z Tobą, ta kobieta miała coś w sobie. Jako młoda aktorka miała specyficzną urodę, była strasznie śliczna, ale jak wiadomo, uroda to nie wszystko. Jej wielkim atutem był jej głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones