PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8071}
7,2 7 437
ocen
7,2 10 1 7437
6,7 13
ocen krytyków
New York, New York
powrót do forum filmu New York, New York

gdyby caly film wygladal jak ostatnie 40 minut to byloby pieknie. troche inne rozlozenie akcentow nie zaszkodzilo by . gdyby interwaly muzyczne zdarzaly sie czesciej i historia byla skrocona, a najlepiej wyspiewana, mam wrazenie, ze film wygladal by lepiej. dopiero w koncowce film zaczyna przypominac musical i to naprawde rewelacyjny musical. historia jest bardzo marna, to najwieksza bolaczka tego filmu. albo inaczej: historia jest zle opowiedziana, zbyt wolno i niezbyt interesujaco. momentami na ekranie dominuje monotonia. ponadto jak w kazdym filmie tego typu, wazna jest odrobina sexu. przydaje sie tez chemia pomiedzy kochankami. tego tutaj niewiele, dlatego opowiesc nie zajmuje tak jak by mogla.
warto ten film zobaczyc w rozszezonej wersji ze wzgledu na 'happy days'.

lukaslondon

a mnie sie podobało pierwsze 40 minut a pozniej juz zaczeli śpiewać na dobre hehe \

pewnie jestes fanem musicali i chciałbyś żeby każdy dialog był śpiewany naszczescie tak nie było bo tak bym sie nie zabrał do tego filmu przekonało mnie nazwisko reżysera i głównego bohatera i sie nie zawiodłem

to nie typowy musical co miało być powiedziane było powiedziane a momenty w których mieli śpiewać bo na tym polegał ich zawód było śpiewane i niech tak zostanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones