PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 672
oceny
6,9 10 1 186672
4,5 14
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

Jak dla mnie ten aktor ma niesamowity urok osobisty. Większość z was się dziwi jak Jessica
mogła się w nim zakochać... A ja uważam, że mogła jak najbardziej... :) On jest po prostu
wyjątkowy... do tego inteligentny i nieźle ją bajerował w tym filimie.. .ten tekst o pięknie... i ta róża
własnoręcznie robiona... Super.
Poza tym film też jest dobry. Nie rewelacyjny,, ale na prawdę wciągający.

ocenił(a) film na 5
dolores1983

Kiedyś Cage w filmach był dobry, teraz widać, że mu się to nie udaje.

Davidosss

Z dobrego aktora nie można stać się złym. Można jedynie grać w gorszych filmach. Lubiłam go i lubię nadal

ocenił(a) film na 9
dolores1983

Kiedy on idealnie wpasowuje się w ten film...

Drobny cwaniaczek, który został obdarzony cudowną mocą i przestał być drobny ale nadal jest tylko cwaniaczkiem.

Trudno mi go lubić i dobrze.
Czy bym mu zaufał tylko dlatego, że ocalił mi życia przed kłodami?
Wątpię.

I o to chodzi w tym filmi... wszystkie "sojusze" w nim trzymają się na agrawkach, a wielka miłość obarczona jest widmem miecza demoklesa, który Cage widzi i jest zbyt przesiąknięty cwaniactwem by wierzyć, że coś jest z tym w stanie zrobić.

Acz po jego dzieciństwie w ośrodku jest za mało zgorzkniały ale widocznie są tacy, którzy bronią się idąc w cinkciarstwo i odgrywają się jak prostytutki za swoje mniej czy bardziej rzeczywiste krzywdy.

ocenił(a) film na 6
dolores1983

W tym filmie jest nieatrakcyjny. Ale nie ma się co przejmować, to tylko film.

dolores1983

Przesadzają!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones