PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590}

Nic do stracenia

Nothing To Lose
7,3 18 461
ocen
7,3 10 1 18461
6,3 3
oceny krytyków
Nic do stracenia
powrót do forum filmu Nic do stracenia

Może i naiwny filmik, może nie najwyższych lotów ale ma to coś, czego nie mają na przykład
filmy z J. Carreyem.

ocenił(a) film na 6
mizak81

No chyba, że znasz tylko "Ace Vuntura".

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Jakoś nie śmieszy mnie robienie z siebie debila dla uciechy innych. Wolę zdecydowanie humor sytuacyjny.

ocenił(a) film na 6
mizak81

Jeśli Jim Carrey kojarzy Ci się wyłącznie z takimi rolami, to najwidoczniej mało filmów z nim widziałeś. Obejrzyj np Zakochany bez pamięci czy Truman Show i pokaż gdzie w tych filmach robi z siebie debila.

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Zakochanych bez pamięci i Truman Show widziałem akurat. Powiedz mi czy na przykład w "Głupim i głupszym" czy "Telemaniaku" nie robił z siebie debila?

ocenił(a) film na 6
mizak81

No ok, jeśli rozpatrywać tylko jego role komediowe to w większości przypadków tak właśnie było, przyznaję.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

no a o czym tu mowa,jak nie o komedii?? Lubie Carreya,ale taka prawda że w duużej większości swoich filmów robi z siebie idiotę na potrzeby filmów właśnie.

ocenił(a) film na 7
dakot

i za to, że robi z siebie idiotę bardzo go cenię :)
Właśnie oglądam Ace Ventura, bo ostatnio oglądałem 10 lat temu i już nie pamiętam i kilka razy się ze śmiechu popłakałem, więc moim zdaniem Jim odwala kawał dobrej roboty :)

ocenił(a) film na 10
Dziarski93

odwalać,odwala,ale idiotę z siebie robił,tak powiem bo ostatnie filmy jakie z nim widziałem to "numer 23", "zakochany bez pamięci" , "yes man" i tam nie robił z siebie debila,pokazał jednak że potrafi grać,nie tylko grać pajaca:) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones