PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590}

Nic do stracenia

Nothing To Lose
7,3 18 461
ocen
7,3 10 1 18461
6,3 3
oceny krytyków
Nic do stracenia
powrót do forum filmu Nic do stracenia

Proszę! Nie zabijaj mnie Jack'u Tasaku!
Uwielbiam tą kwestię!!! :)

pawel_maron

hehe wymiata,jedna z najlepszych ;)

ocenił(a) film na 8
pawel_maron

Uwielbiam Martina Lawrenca

ocenił(a) film na 10
pawel_maron

Polski lektor (a właściwie to tłumacz) jednak mocno niszczy oryginalną ścieżkę dialogową,.. polecam obejrzeć w oryginale :) Film wówczas tylko zyskuje.

ocenił(a) film na 6
aqu32

Masz trochę racji, ale w tym przypadku raczej lektor popisał się swoimi umiejętnościami. Oczywiście że lepiej oglądnąć "oryginał", ale dobry lektor też potrafi wzbogacić film. Przykład - mam dwie wersje Pulp Fiction z różnymi lektorami, jeden z racji świetnego lektora ogląda się dużo lepiej.

ocenił(a) film na 10
pawel_maron

Ja nie generalizuje i nie uważam, że lektor sam w sobie jest czymś złym (w odróżnieniu od kompletnie debilnego dubbingu w filmach innych niż kreskówki), ale po prostu znam angielską wersję Nothing To Lose niemal na pamięć i wiem, że w oryginale ścieżka dialogowa jest najzwyczajniej w świecie zabawniejsza niż w wersji z lektorem. W polskiej wersji wycięto też z tłumaczenia wszystkie 'fu*k'. Przykładowo jak można było przetłumaczyć oryginalne "Whaat a pussy!" na "Ale z Ciebie idiota" ? :-]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones