PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590}

Nic do stracenia

Nothing To Lose
7,3 18 468
ocen
7,3 10 1 18468
6,3 3
oceny krytyków
Nic do stracenia
powrót do forum filmu Nic do stracenia

Totalne badziewie

ocenił(a) film na 3

skąd tak cholernie wysoka średnia? Dawno już nie widziałem tylu banałów i ogranych schematów w jednym filmie. Nawet Lawrence którego bardzo lubię nie uratował tej szmiry, zresztą w tym filmie też akurat jakoś szczególnie nie błyszczał, momentami wydawał mi się strasznie sztuczny, czasami wręcz irytujący. Trzy oczka za muzykę (scatman) i ze dwie lepsze sceny (w tym jedna ze scatmenem), reszta to totalna katastrofa. Szczerze odradzam.

Dzida_86

zamast kinematografią polecam zająć się spożywaniem trunków w większych ilościach.

ocenił(a) film na 9
Dzida_86

3/4 "krytyków" i oceniających na filmweb'ie są tacy jak ty. Szkoda czytać nawet.

ocenił(a) film na 3
Dzida_86

Totalnie się zgadzam, film był po prostu... słaby. Wręcz męczący. Chyba, że to spożywanie trunków, na przykład przed filmem, ma jakoś pomóc w jego odbiorze?

ocenił(a) film na 10
NightHawk_50C

Film miał przede wszystkim śmieszyć - u Ciebie tak nie było?

ocenił(a) film na 3
NightHawk_50C

praktykowalem - nie pomoglo

ocenił(a) film na 9
Dzida_86

Nie, powiem bo sposrod swietnych komedii z Lawrence'm ten byl chyba najslabszy. Jako ze Lawrence to moj ulubiony aktor komediowy stad moja ocena 7, gdyby zamiast niego gral ktos inny dokladnie w taki sam sposob, pewnie dalbym ocene 5-6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones