PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806746}

Nicky Larson

Nicky Larson et le parfum de Cupidon
8,3 4 801
ocen
8,3 10 1 4801
Nicky Larson
powrót do forum filmu Nicky Larson

W końcu naprawdę jakaś komedia, która po prostu jest zabawna. Nie epatuje głupimi tekstami, nie jest chamska czy wulgarna a jest po prostu kolorowa i zabawna. Nadal jak przypomnę sobie kaczuszki czy scenę kolizji to śmiać mi się chce. Spodziewałem się czegoś głupiego, a film jest naprawdę świetnie zrealizowany. I wspomnicie moje słowa oglądając sceny walk (realizacja lepsza niż w niejednej wysokobudżetówce) czy akcję na złomowisku w FPP (DOOM mógłby się uczyć). Polecam.

ocenił(a) film na 6
_illusion_

Dla mnie idealny pastisz filmów akcji rodem z Chin. Niezła rozrywka, sceny walki, główny superbohater, który rozbrajał mnie jak myślał o swoim wybranku hahaha do tego większość znanych aktorów ze zmienionym kolorem włosów lub też bez nich - bomba.

ocenił(a) film na 10
gabi_2

Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) film na 10
_illusion_

Dokładnie. Mnie rozwaliła relacja między Nickim i Laurą, jak te pułapki sobie szykowali - można popłakać się ze śmiechu

ocenił(a) film na 6
_illusion_

Dla mnie ten film jest tak głupi że aż śmieszny.Te kaczuszki zakochane najlepsze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones