PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1307}

Nieśmiertelny III: Mag

Highlander III: The Sorcerer
5,8 8 885
ocen
5,8 10 1 8885
Nieśmiertelny III: Mag
powrót do forum filmu Nieśmiertelny III: Mag

Kolejny

ocenił(a) film na 6

sequel znakomitego ''Nieśmiertelnego'', film jest lepszy od części drugiej, faktem jest, że ten obraz ignoruje poprzednika, co sprawia, że seria jest jest z lekka pokręcona, sam film jest spoko, ale nie da się ukryć, że jest bardzo podobny do oryginału, nie ustrzegł się również błędów, mimo wszystko ta część w moim odczuciu wypada najlepiej jako kontynuacja, muszę sobie jeszcze przypomnieć ''Ostatnią rozgrywkę'', ale z tego co kojarzę film był kiepski, jest jeszcze ''Źródło'', którego nigdy nie oglądałem, ale nie liczę, że to będzie dobre kino

ocenił(a) film na 6
LucasLang

"Ostatnią rozgrywkę" można jeszcze zobaczyć, ale raczej jak zna serial się. Jak pierwszy raz oglądałem bez znajomości serialu, to całkiem nie zrozumiałem i durna wydawała się. Po obejrzeniu serialu z Adrianem Paulem nieco lepiej ogląda się. Chociaż niektóre wątki są zaczerpnięte, inne zignorowane. Np. w serialu Duncan nie miał żony. W IV nagle się okazuje, że miał. No i było parę fabularnych i aktorskich strzałów w kolano. I kiepskie CGI "przyśpieszenia".

"Źródło" to w ogóle...nawet nie uznałbym tego za część serii. Całkiem wywraca wszystko do góry nogami i jest zrealizowane koszmarnie. Nieśmiertelni walczą w miejscach poświęconych, mogą mieć dzieci...a nawet stają się śmiertelni. Katana Duncana zostaje zniszczona i posługuje się on jakimiś ostrzami. Ogółem film bardziej wygląda jak jakiś pseudo fan-made niż produkcja realizowana "na serio".

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Kolejna była eks-żona ma wizje, które prowadzą ich do "źródła", w między czasie są walki z kanibalami, jakiś tysiącletni zmutowany opat mnichów i strażnik, co wygląda jak Shrek na sterydach. Takiej masy nielogiczności to nawet w dwójce nie było. I tylu durnych pomysłów. Jak dla mnie:

Nieśmiertelny - 9/10
Nieśmiertelny 2 - Nowe Życie 5/10, Renegat 6/10
Nieśmiertelny 3 - 6/10
Nieśmiertelny: Ostateczna rozgrywka - 4,5/10 (choć ocena można nieznacznie się podnieść)
Nieśmiertelny: Źródło - 1,5/10
Nieśmiertelny - serial - 8/10

Goro_Gondo

Ta seria wymaga remaku bo nic jej już z ziemi nie podniesie.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Fajnie spoilerujesz. Powinni postawić Ci pomnik

ocenił(a) film na 6
Artanis

Gdzie Ci zaspoilerowałem? Spoiler to zdradzenie zakończenia lub ważnych elementów fabuły, a niczego takiego nie opisałem poza jakimiś wątkami pobocznymi, czy wpadkami, co wywracają założenia serii. Zresztą to nie jakaś nowość kinowa, tylko seria, którą zna chyba każdy i czasem same opisy zawierają więcej szczegółów niż moje wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones