PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113462}

Nie idź tam beze mnie

No debes estar aquí
7,3 68
ocen
7,3 10 1 68
Nie idź tam beze mnie
powrót do forum filmu Nie idź tam beze mnie

Własnie wczoraj lecial na tvp1 , juz po samym przeczytaniu opisu miałem wielka chec ogladniecia go. Juz od samego poczatku był swietny, z kazda chwila chcialo sie go coraz bardziej ogladac,zaskakiwał dobrze poprowadzona akcja, byl ciekawy i bardzo prawdziwy. Swietnie dobrane postacie i ich fasynujace przygody, a z w pewnym momencie samemu chciało by sie byc na ich mniejscu. powiem szczerze, pociagają mnie takie ekstremalne rzeczyy:D ciekawa przygoda jest znalesc sobie takie interesaujace zajecie przez internet. Aha no i oczywiscie niemozna pominac watku romansu, ta lekka nuta erotyzmu w filmie była bardzo dobrym elementem, te najciekawsze momenty:D pozdrawiam serdecznie wszytskich fanów No debes estar aquí :))

ocenił(a) film na 10
ma_X_imus16

zgadzam sie z toba w 100%... tez pociagaja mnie takie extremalne pzrezycia...tylko narazie moje zycia jest takie jak ich pzred poznaniem Iblisa...

ocenił(a) film na 10
ma_X_imus16

zgadzam sie z toba w 100%... tez pociagaja mnie takie extremalne pzrezycia...tylko narazie moje zycia jest takie jak ich pzred poznaniem Iblisa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones