PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=973}
7,7 128 205
ocen
7,7 10 1 128205
6,7 12
ocen krytyków
Nie ma mocnych
powrót do forum filmu Nie ma mocnych

Najlepsze było chyba jak pomalowali prosiaka, że to niby miał być dzik xd
Albo jak Anusia miała ślub, no i przyleciał stary Kargul i wszystko porazwalał, przerwał wszystko, a Ankę zagnał do pokoju : D Ale się działo :)

ocenił(a) film na 7
Scream_filmweb

Malowanie świni xDD a potem jak tamten gość wywalił się o sznurek ;)))

ocenił(a) film na 10
Scream_filmweb

"Mania, Anielcia! Kury bić! Jutro wesele, a rosół na dwóch nogach spaceruje... Ja kury nie zabiiiije - za bardzo przejmujące."
:)

pawel_maron

@[534:0]

ocenił(a) film na 10
tekkenlordxrtx

Piłeś, czy co?;>

pawel_maron

sorki, wcisnelo mi sie i nie wiedzialem jak zlikwidowac tego posta, jak sie jakis mod znajdzie to niech usunie

ocenił(a) film na 10
tekkenlordxrtx

Spoko, luz;)

ocenił(a) film na 6
tekkenlordxrtx

Ale usunął...

ocenił(a) film na 9
Scream_filmweb

Tak ! "A kto mnie zabroni z pastowanym kabanem po lesie spacerować" HAHA
"Na nas już nie ma mocnych" hehe

ocenił(a) film na 10
Scream_filmweb

To Pawlak rozgonił wesele, nie Kargul (ta postać jest znacznie bardziej opanowana, natomiast Pawlak to raptus). A scena z pomalowaną świnią mistrzowska.

ocenił(a) film na 10
bardzo_niedobry_ludz

najlepsze sceny : jak Pawlak leżał i rodzina z nim była, ze świnią , jak było wesele, jak Ania mierzyła sukienkę, i z tą ,, Mania Anielcia kury bić jutro cywilne wesele a rosół na 2 nogach spaceruje ja kury nie zabiję za bardzo przejmujące"

Scream_filmweb

mnie rozwaliło to jak Pawlak wyskoczył z łóżka i rzucił wieńcem w Kargula XD
albo jak Pawlak rozwalał sierpem butelki z alkoholem a Kargul je zbierał hihihihihihi

Scream_filmweb

zdecydowanie motyw z "kabanem" najlepszy :) "ustawił" ten film i moim skromnym zdaniem przebił pierwszą czarno-białą sagę Pawlaków, gdby nie sznurek, to ko wie, może by im się udało! :D

ocenił(a) film na 10
Scream_filmweb

Zdecydowanie najlepsze jest pomalowanie świni na czarno i podsunięcie ją myśliwemu jako dzika. I jeszcze Kargul świnię na sznurek przywiązał. Gdyby nie ten sznurek, wszystko by się udało. A najlepszy tekst to moim zdaniem tekst Bronisława Pawlika "To jest dzik?!" albo jeszcze:
- A co wy tam targacie, co?
- Telewizor.
- CO? TYLYWIZOR.... AAAA!
Sołtys mówi to w sposób tak genialny, że sam sposób mówienia rozbawia. Albo jeszcze jak Pawlak rzucił na Kargula wieniec pogrzebowy.

ocenił(a) film na 10
Scream_filmweb

Pawlak do Frania(milicjanta):"co powiedział..?,jeszcze rano ja był dla niego wujko teraz obywatel"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones