PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1170}
7,6 38 550
ocen
7,6 10 1 38550
7,5 10
ocen krytyków
Nie ma róży bez ognia
powrót do forum filmu Nie ma róży bez ognia

Bardzo śmieszny

ocenił(a) film na 8

Bardzo śmieszna komedia Stanisława Bareji. Wszystko śmieszyło a najlepsza scena jak zamknął drzwi i ściana się rozwaliła i z kranem. Nie będę opowiadał jakie sceny były śmieszne bo było ich wiele.

BDZ64

no trzeba mieć niezły łeb żeby wymyślić taką fabułę i tyle upakować żartów w jednym filmie. Naprawdę super jest to film.
To moim zdaniem najlepsza komedia Bareji, który był jednym z lepszych autorów komedii w ogóle.
Jeszcze aktor grający Dąbczaka to świetnie zagrał, no i pan Poganek ;)

BDZ64

Poganek, Dąbczak, Lusia i jej tata to kultowe postaci! Jedno ale do wszystkich komentujących, wychwalamy Bareję ale często zapominamy, że mistrzem scenariuszu nie był tylko wspomniany SB ale przede wszystkim Fedorowicz, czyli "biedny misiu JASIU" do dziś chyba z Laskowikiem robią kabaret.

Wracając do - moim zdaniem - rewelacyjnej produkcji, każda postać grana tutaj jest specyficzna, a sytuacja, która wg relacji osób starszych była niemal normą, bo luki w prawie i przepisach każdy cwaniak potrafił wykorzystać!

Scena gdy wnoszą meble i Jasiu krzyczy, że nie mogą tu wszysycy zamieszkać, a Miecio Czechowicz: ja nie, oczywiście, że ja nie - i Dąbczak mistrzowsko wtrANca - Pan nie!

Cały film znam na pamięć :)

ocenił(a) film na 9
elmo81

Wszystkie filmy Pana Bareji sa WYCZESANE W KOSMOS...podejrzewam jednak ze ogladalnosc ich oraz uwielbienie umrze razem z tym pokoleniem (jak ja np 32 lata)...zostana tylko nieliczni koneserzy...szkoda wielka...juz nigy nikt nie nakreci takich filmow jak "Nie lubie Poniedzialku" (Chmielewskiego) "Rejs" (Piwowarskiego) "Brunet Wieczorowa Pora" (Bareja) "Poszukiwany, Poszukiwana" (Bareja) "Mis" (Bareja) "Rozmowy Kontrolowane" (Bareja) czy nawet genialny serial Alternatywy 4 czy "Zmiennicy" (Bareja) ...pozdrawiam tych co jeszcze ogladaja te filmy!!!!!

ocenił(a) film na 10
myszowatek81

Niestety masz rację.. Gdy pokazuję komuś młodszemu ode mnie moje ulubione filmy, to pukają się w czoło.. Takich filmów już dziś nie ma..

ocenił(a) film na 8
berni_

Lepsze są komedie typu "listy do M" czy też "ciacho" czy seriale takie jak "Rodzinka PL"

ocenił(a) film na 10
ataksobie

Lepsze dla ogłupionych gimnazjalistów..

ocenił(a) film na 8
berni_

w ogóle dla młodzieży która ogląda i słucha syfu

ocenił(a) film na 10
myszowatek81

Rejs nakręcił Piwowski, a Rozmowy kontrolowane Chęciński gwoli sprostowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones