PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=963}
6,0 3 069
ocen
6,0 10 1 3069
5,7 3
oceny krytyków
Nie ma zmiłuj
powrót do forum filmu Nie ma zmiłuj

Szczerze przyznam, że obejrzenie tego filmu spowodowały osobiste powódki. Z traileru wydawał się bardzo ciekawy i wciągający. W sumie film był całkiem niezły ale dupy nie urywa. Minusem jest bardzo słaba muzyka i gra aktorska. Po za Michałem Lesień nikt nie pokazał nic szczególnego (aż dziw że ten chłopak został zaszufladkowany w "Lokatorach"). Ogólnie rzecz ujmując ... oglądało się niezle.
Patrząc z perspektywy minionych 14tu lat ... film wydaje się całkiem dobry. 6/10

ocenił(a) film na 4
Adash

Film to moralizująca amatorka, ale warto dotrwać do sceny "pogodzenia się" dwójki bohaterów. Kurde, mogli dać więcej negliżu, byłby dobry erotyk z humorem i konkretną fabułką :)

kostekzary

Polecam obejrzeć "Nić śmiesznego " albo "Aj lawiu" może będziesz bardzie zadowolony

ocenił(a) film na 4
Adash

Nic śmiesznego widziałem - pokręcone dialogi, taki przedsmak Dnia Świra. Ogólnie boję się polskich filmów, zwłaszcza komedii.
Powoli nadrabiam, ale raczej wybieram filmy mocno losowo. Z około 40 obejrzanych najwyżej oceniłem:
-Krótki film o zabijaniu (1987)
-W ciemności (2011)
-Moja krew (2009)
-Jeż Jerzy (2011)
-Boisko bezdomnych (2008)
-Wszyscy jesteśmy Chrystusami (2006)
-Zerwany (2003)
-Pieniądze to nie wszystko (2001)
-Operacja Samum (1999)
-Ubu król (2003)
-Nocne graffiti (1996)

Z komedii miś, chłopaki nie płaczą, killerzy, 13 posterunek... W sumie nic z nowszych produkcji...
A! Uwielbiam sarnie żniwo i wściekłe pięści :)

Adash

pobudki, nie powódki ; )

ocenił(a) film na 7
Adash

Nie było tak źle. Lewandowski zagrał znakomicie jak dla mnie. Lesień oczywiście bardzo dobrze. Piróg dała radę, inni też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones