PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865420}

Nie można inaczej

Wir können nicht anders
4,0 640
ocen
4,0 10 1 640
Nie można inaczej
powrót do forum filmu Nie można inaczej

Co to kur.. było?

ocenił(a) film na 3

Poważnie, co to było?
Naprawdę chciałbym coś o tym filmie napisać ale nie jestem w stanie bo tutaj wszystko jest źle zrobione, ale zrobione w sposób tak zły że aż dobry.

Kwintesencją jest scena gdy ten główny zły ma już naszych bohaterów i chce ich zabić po czym główny bohater odwraca się i mówi że w sumie nie chce mu się uciekać, ma wywalone jaja po czym bierze swoją pannę i odchodzi. Tak kurvva po prostu z miejsca egzekucji. WTF?
Filmowa akcja zaczyna się od ucieczki przez las przed 6 strażakami (tak, gwardię przyboczną naszego antagonisty tworzyli strażacy z tej wsi w której rozgrywała się akcja), potem film zmienia się w jakiś dramat obyczajowy po czym na koniec zmienia się w Slasher w którym uzbrojony mężczyzna w stroju Mikołaja gania ludzi z strzelbą bo wsi. Strzelaniny co chwilę, ginie trochę osób w dośc małym miasteczku a w finale bohaterowie mają wywalone w to co się stało i jakby nigdy nic idą na pasterkę XDDDDD
No nie ma co, Niemiecki Parasite.
Ja naprawdę pomijam wszystkie głupoty w scenariuszu bo brakło by mi miejsca w tej wypowiedzi żeby zmieścić je wszystkie. Wymienię więc kilka:

-Laska szuka swojego chłopaka który przed chwilą poszedł udaremniać próbę morderstwa, nagle zamiast robić wszystko by go znaleźć siada i pali zioło z policjantem XD
-Chłop widzi grupę ludzi w lesie która chce odstrzelić innego chłopa, jest świadkiem egzekucji, co robi? Wychodzi z zza drzewa i krzyczy żeby tego nie robili XDDDD
-Wbiegają do sąsiada i mówią mu że Chłopowi odbija i strzela do ludzi a sąsiad bierze flaszke i wychodzi z nim się napić i pogadać XDDDDDDDDDD
-Końcowa scena taneczna XDDD
-Scena z uchodźcami gdzie babka mówi że nie mogą im pomóc bo nie mogą wychodzić z ośrodka po 18 BO NIEMCOM TO PRZESZKADZA (ach netflix i ich kochana poprawność polityczna). A więc według tego filmu pomoc komuś w momencie bezpośredniego zagrożenia życia = konsekwencje prawne bo wyszedłem za płot po 18 żeby wpuścić kilkoro osób do środka XDDDD Żeby było mało, babka (jak już wyżej napisałem nie chce wpuścić ludzi do środka bo się boi konsekwencji prawnych aleeee daje im siekierę żeby się z tym typem napierdaIali XDDDDD
-Laska dostaje z strzelby w plecy nabojem na dzika (bohaterowie często mówią na co polują) i nic jej nie jest, mało tego wsadzają ją potem na wózek inwalidzki bo wywalone w uszkodzenia narządów wewnętrznych (choć w tym przypadku po takim strzale te narządy powinny być na zewnątrz).
-Akcja dzieje się na małej wsi gdzie patrząc na zachowania bohaterów każdy się zna, każdy ma wywalone na strzały na zewnątrz, trupy na ulicy czy ranne osoby XD

Już pomijają że wątek przez który cały ten cyrk się odwalał urwał się pod koniec tak po prostu.

Tak więc daję 3/10, co mogę tak na poważnie wrzucić do pozytywów to montaż jaki i zdjęcia. Gdyby nie to, to tego filmu nie dałoby się oglądać do końca.
Podsumowując, jak jesteście w stanie nietrzeźwości lub odurzeni rzeczami innymi niż alkohol to ten film jest dla was, jeśli nie to szkoda tracić czas.

ocenił(a) film na 2
WTTW_FILM

Wydaje mi się, że zawyżyłeś ocenę tego dzieła kinematografii.
Serial Alarm fur Cobra 11 pod względem realizmu, to może uchodzić wręcz jako dokumentalny przy tym czymś. Rozważałem, czy nie dać 1, ale zawyżyłem przez polską kolędę w tle :)

ocenił(a) film na 3
PawelG7

Tam chyba było kilka innych Polskich akcentów, raczej twórcy ich nie planowali no ale były. Co do mojej 3 dla tego filmu, 1 to wyjściowa, +gwiazdka za zdjęcia i montaż +za to że jak byłem porobiony to było się z czego pośmiać.

ocenił(a) film na 2
WTTW_FILM

To faktycznie może tłumaczyć tak wysoką ocenę tego filmu :)

ocenił(a) film na 3
PawelG7

Aczkolwiek powinna być gwiazdka niżej za kudły pod pachami głównej bohaterki, ja rozumiem feminizm ale to jest obrzydliwe i cholernie niehigieniczne XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones