PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810073}

Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy

Îmi este indiferent daca în istorie vom intra ca barbari
6,9 807
ocen
6,9 10 1 807
7,7 15
ocen krytyków
Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy
powrót do forum filmu Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy
Shadow_dawnego_ggggggg

Uważam że Polska powinna zapłacić Izraelowi za tę rzeź

ataman2016

Jakbym czytał Wyborczą :)

Korgan_

A ja uważam, że Polska powinna zapłacić za wszystkie krzywdy jakie doznał ,,naród wybrany": zaczynając od wygania Adama i Ewy z raju, poprzez egipską niewolę, Zburzenie Samarii w 722 r. p. n. e., niewolę babilońską, zbrodnie Epifanesa, rzymską okupację, pogromy podczas wypraw krzyżowych, mordy na Żydach w czasie powstań kozackich, pogromy czarnosecińców, proces Menachema Mendla Bejlisa, Alfreda Dreyfusa, Leo Franka, ustawy norymberskie, Holocaust....

Shadow_dawnego_ggggggg

a niech to, zapomniałem o najazdach Filistynów i Madianitów....

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Bardzo ładna manipulacja. :)
To w sumie ciekawe, że nadrabiacie zniszczenia wojenne. Zniszczono wtedy wiele dokumentów świadczących o sile polskiego antysemityzmu, ale jak mówi klasyk, to coś wyssanego z mlekiem matki, więc i parę pokoleń później jest wyraźne i warto, żebyście dali świadectwo.

hyrkan

Zapomniałem jeszcze o procesie Leopolda Hilsnera. Pepiczki go skazały, ale to my powinniśmy płacić za niezasłużone, 18-letnie więzienie tego Żyda, wszak to my, Polacy, odpowiadamy za wszelkie zło na tej ziemi, a hyrkany wiedzą o tym najlepiej.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

A bo ja wiem? W naszej rozmowie tylko Ty wyrażałeś taki głupiutki pogląd, nikt więcej. :)

Shadow_dawnego_ggggggg

Naród wybrany przez Marduka do podboju świata zewnętrznego.

ataman2016

A ja uważam, że Polska powinna zapłacić za wszystkie krzywdy jakie doznał ,,naród wybrany": zaczynając od wygania Adama i Ewy z raju, poprzez egipską niewolę, Zburzenie Samarii w 722 r. p. n. e., niewolę babilońską, zbrodnie Epifanesa, rzymską okupację, pogromy podczas wypraw krzyżowych, mordy na Żydach w czasie powstań kozackich, pogromy czarnosecińców, proces Menachema Mendla Bejlisa, Alfreda Dreyfusa, Leo Franka, ustawy norymberskie, Holocaust....

Shadow_dawnego_ggggggg

a niech to, zapomniałem o najazdach Filistynów i Madianitów....

Shadow_dawnego_ggggggg

A nie możesz być po prostu sympatykiem fajnych ludzi w danym narodzie, jakoś nie jestem fanem obecnej polskiej "filozofii" odnośnie obecnej "polityki narodowej" - wyklęci i te sprawy, ale jakoś wielu Polaków lubię, podobnie lubiłbym wielu Rumunów. Mamy XXI wiek, nie róbmy z narodowości jakiegoś dogmatycznego wyznacznika i nie wrzucajmy ze względu na tę łatkę (narodowość/pochodzenie/etniczność/kolor skóry) ludzi do jednego wora.

ocenił(a) film na 7
David_Ames

+ ale do tego człowieka to nie trafi. Największe prymitywy tak mają, że potrzebują prostych zero jedynkowych schematów. Równie często zdarza się ocena ludzi przez pryzmat koloru skóry, wyznania itd.

MichCorleone

jeszcze tylko Micha tutaj brakowało. Już micha się mu śmieję, że będzie dręczył mnie swoimi ,,mądrościami"...

MichCorleone

A DZISIAJ CI URATOWANI PRZEZ SIOSTRĘ Żydzi DOMAGAJĄ SIĘ OD POLSKI 300 MILIARDÓW DOLARÓW ZA tzw. MIENIE BEZSPADKOWE !

https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-ewa-noiszewska-siostra-ktora-ratowa la-zydow,nId,3259876

David_Ames

Drogi Kolego Davidzie Amesie, jakiej jesteś narodowości? Jeśli można wiedzieć. Bo Fryderyk Nietzche twierdził, że był Polakiem. A był niemcem.
Ogólnie to masz rację. Wśród tych, no wiesz, z Bliskiego Wschodu, co to mają domokrację, jest wielu utalentowanych ludzi i wielu normalnych. Ale niestety nic do gadania nie mają i jest ich niewielu. Dlatego cały czas tylko aneksje, bombardowania, budowa nowych osiedli, burzenie domów, znowu budowa, ale czegoś innego - murów, godzina policyjna, żądania jakichś majątków. Ostatnio zamordowali kobietę w ciążu i dziecko. Do czego doprowadzi ludzkość ich szowinizm.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

"wielu utalentowanych i wielu normalnych, ale jest ich niewielu"

:D

hyrkan

IV RP nie śpi. Są już kolejne ofiary:
,,Wśród komentarzy, jakie pojawiły się w sieci po ujawnieniu, że Woźniacki już nigdy nie wróci z Turcji, znalazły się też takie, w których internauci sugerowali, iż za tragedią Oli Lubicz stoi... szef TVP Jacek Kurski"
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/klan-380/news-klan-w-sieci-wrze-ol a-lubicz-zostanie-wdowa-to-sprawka-jacka,nId,3308072,nPack,2

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

O, wstyd Ci było odnieść się do "wielu - niewielu", więc tak sobie losowo kopiujesz kolejny bełkotliwy pościk?

I powiedz mi, Ty naprawdę masz przed sobą jakąś nieskończoność lat życia, że Ci nie żal pisać tego, co piszesz, płytkiego trollowiska?

David_Ames

+ ale do tego corleone nic nie trafi. Największe prymitywy tak mają, że potrzebują prostych zero jedynkowych schematów. Film z antypolskim przełaniem jest dla nich arcydziełem. Szowinizmu nie widzą wśród tych którzy mordują Palestyńczyków tylko wśród Polaków którym nie podoba się język nienawiści z tfurczości kosińskiego. Równie często zdarza się ocena ludzi przez pryzmat koloru skóry, wyznania itd. Już zestawia Rumunię z Polską w trakcie II w. św. Czy ten corleone nie rozumie, że Polacy walczyli dokładnie z takimi ludźmi jak antonescu. Czy on w ogóle wie kto to był? W następnym poście napisze nam, że naziści byli z Jowisza a pomocników mieli wśród Pileckich, antonesców i paveliców.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Naprawdę uważasz, że to do innych nic nie trafia? Przecież w odpowiedzi na czyjeś słowa kopiujesz raz po raz te same teksty. Czyli bardzo wyraźnie dowodzisz, że do Ciebie nic nie trafia z tego, co Ci ktoś pisze (nawet nie mogę stwierdzić, że "z tego, co czytasz").

David_Ames

W końcu Rumunii też Słowianie.

Shadow_dawnego_ggggggg

A ja uważam, że Polska powinna zapłacić za wszystkie krzywdy jakie doznał ,,naród wybrany": zaczynając od wygania Adama i Ewy z raju, poprzez egipską niewolę, Zburzenie Samarii w 722 r. p. n. e., niewolę babilońską, zbrodnie Epifanesa, rzymską okupację, pogromy podczas wypraw krzyżowych, mordy na Żydach w czasie powstań kozackich, pogromy czarnosecińców, proces Menachema Mendla Bejlisa, Alfreda Dreyfusa, Leo Franka, ustawy norymberskie, Holocaust....

Shadow_dawnego_ggggggg

Facet, czy ty nie jesteś trochę oszołomiony swym fanatyzmem? Po co spamujesz ten wątek, jakbyś był lekko niestabilny emocjonalnie? Do wszystkich zainteresowanych już dotarło, że masz poglądy bliskie hitleryzmowi i ok, miej je sobie, ale raczej ciężko będzie ci przekonać do takich poglądów większość forumowiczów, a już na pewno nikogo normalnego.

per333

No dobra perku, napisałem że niestety Rumuni ustępują chyba tylko Niemcom. Pytam się co w tym złego? Ty uwarzasz że pierwsi po Niemcach to jednak Polacy...
Twierdzisz że jestem ,,drugim Hitlera" tylko dlatego, że uwarzam iż nie powinniśmy płacic Żydom mienia bezspadkowego. To niech zapłacą tacy jak ty, tacy co uwarzają że powinniśmy płacić. Chcecie, to płaccie. Ja wam bronię.
Bredzisz o spamie, jak ja tylko omyłkowo sam sobie odpowiedziałem, a chiałem odpowiedziec tylko dwóm uczestnikom dyskusji: Atamanowi i Korganowi. Wiec błąd poprawiłem
I ty jesteś ,,normalny"...

Shadow_dawnego_ggggggg

Oficjalna niewola egipska, bo w rzeczywistości nie było żadnej niewoli.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Widzisz, rasistowskie dziecko, jest Twoim kolejnym kłamstwem pisanie, że ty "tylko uwarzasz". Otóż nie tylko uważasz, Ty jeszcze propagujesz rasizm. Jesteś przestępcą, żeby tak uczciwie napisać. Za to w cywilizowanym kraju trafiłbyś do paki, o ile można Cię sądzić jak dorosłego. :)

per333

A DZISIAJ CI URATOWANI PRZEZ SIOSTRĘ Żydzi DOMAGAJĄ SIĘ OD POLSKI 300 MILIARDÓW DOLARÓW ZA tzw. MIENIE BEZSPADKOWE !

https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-ewa-noiszewska-siostra-ktora-ratowa la-zydow,nId,3259876

per333

Zapomniałem jeszcze o procesie Leopolda Hilsnera. Pepiczki go skazały, ale to my powinniśmy płacić za niezasłużone, 18-letnie więzienie tego Żyda, wszak to my, Polacy, odpowiadamy za wszelkie zło na tej ziemi, a hyrkany i pery wiedzą o tym najlepiej.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

W sumie, skoro jesteś rasistą, to czemu nie miałbyś płacić za rasizm?

hyrkan

A idź się zamknij oszołomie jeden.
Rasista nienawidzi przede wszystkim ,,czarnych". Nic nie mam do czarnych. Durniu, ty masz urojenia.

Shadow_dawnego_ggggggg

Czarni nie wymuszają od nas pieniedzy które się im nie należą

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Rasista nienawidzi kogoś z powodu przynależności etnicznej. Nie musi to dotyczyć najsilniej osób czarnoskórych.

hyrkan

A to Żydzi nie są rasistami, skoro tak szczują na Polaków, o Palestyńczykach nie wspomnę...??????????

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

:D
Argument typowego rasisty "a przecież ktoś inny też jest rasistą" :D

per333

IV RP nie śpi. Są już kolejne ofiary:
,,Wśród komentarzy, jakie pojawiły się w sieci po ujawnieniu, że Woźniacki już nigdy nie wróci z Turcji, znalazły się też takie, w których internauci sugerowali, iż za tragedią Oli Lubicz stoi... szef TVP Jacek Kurski"
https://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/klan-380/news-klan-w-sieci-wrze-ol a-lubicz-zostanie-wdowa-to-sprawka-jacka,nId,3308072,nPack,2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones