PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040970}

Nie ocali cię nikt

No One Will Save You
5,3 4 822
oceny
5,3 10 1 4822
5,5 6
ocen krytyków
Nie ocali cię nikt
powrót do forum filmu Nie ocali cię nikt

Obcy kontratakują

ocenił(a) film na 6

Przez to, że główna bohaterka przez cały film nie wypowiedziała ani jednego słowa oglądało mi się to trochę jak jakąś kreskówkę. Szczególnie moment w którym, walczyła z tym małym obcym przy pomocy mopa :P Ale generalnie nie nudziłem się. Miałem mocne skojarzenia z Wojną Światów z 2005 albo ze Znakami z 2002 - szczególnie momenty buszowania obcych po jej domu.

Oczywiście największą głupotą w filmie moim zdaniem było to, że po pierwszej przetrwanej nocy dotarła do miasta a i tak nie udało jej się poprosić nikogo o pomoc. Kiedy wracała, żeby znowu bunkrować się w nocy przed obcymi tylko myślałem sobie: "Serrio? Na nic innego nie wpadła?" :P

Swoją drogą - w jednej z ostatnich scen jak jechała na rowerze miała na sobie bluzkę z tradycyjnymi, ludowymi wzorami, które bardzo kojarzyły mi się właśnie z tymi naszymi, polskimi. Czyżby główna bohaterka lub jej rodzina pochodziła ze wschodniej Europy czy po prostu takie bluzki są teraz w modzie?

ocenił(a) film na 5
Rebreg

Przecież poszła na policję i została opluta. Podejrzewam, ze to była jakaś matka tej dziewczynki, którą zabiła w swojej retrospekcji

Cielo89

No to byli jej rodzice, pisała o tym w liście na początku filmu do tej zabitej przyjaciółki.

A bluzka to tylko zwykła boho bluzka bez większego znaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones