PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040970}

Nie ocali cię nikt

No One Will Save You
5,3 4 778
ocen
5,3 10 1 4778
5,5 6
ocen krytyków
Nie ocali cię nikt
powrót do forum filmu Nie ocali cię nikt

mega fajny

ocenił(a) film na 10

bardzo interesujący przyjemnie sie ogląda i cały czas wciąga jeden z najlepszych filmów o kosmitach z dobrymi efektami

ocenił(a) film na 5
leviatan_ski

Do Dark Skies nie ma podjazdu

Zo0rk

twój film to chłam na 2

ocenił(a) film na 8
leviatan_ski

Zgadzam się. Bardzo miłe zaskoczenie bo wiele nie oczekiwałem. Dziwi mnie niska ocena krytyków. Oryginalne podejście do tematu, fajne efekty, nastrój. Bardzo dobry indy SF/horror.

ocenił(a) film na 7
leviatan_ski

potwierdzam, bardzo przyjemny seans :)

ocenił(a) film na 1
leviatan_ski

ile sie zarabia na takich komentarzach ?

kudagetchire44

Sam Stephen King powiedział że dobry film

ocenił(a) film na 8
kudagetchire44

Ile sie zarabia na besztaniu filmu?

ocenił(a) film na 6
leviatan_ski

Film niezły, ale jesli chodzi o efekty to definitywnie się nie zgodze, postacie, ruchy kosmitów wyglądały dosc żałośnie

ocenił(a) film na 8
leviatan_ski

Tez mi się podobal. Jest to coś innego, ciekawego. Mimo niskich ocen wciągnął mnie. Fajna mimika aktorki

leviatan_ski

Ten film nie tylko ma bardzo dobrą oprawę i efekty, ale też jest bardzo logiczny, bo tu w logice temu filmowi najwięcej zarzucają ludzie i od razu pokazują, że nie ogarneli. W tym filmie główna bohaterka jest "Trollowana" przez kosmitów... To nie tak że oni mają problem z zabiciem jej... Oni się nią bawią i nawet za dobrą zabawę ja wynagradzają generując momentami to co pragnie, czyli kontakt z utraconą siostrą.

rafal_szczepanski

to czemu nie trollowali innych?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones