PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006606}

Nie otwieraj oczu: Barcelona

Bird Box Barcelona
5,0 5 799
ocen
5,0 10 1 5799
Nie otwieraj oczu: Barcelona
powrót do forum filmu Nie otwieraj oczu: Barcelona

Nie

ocenił(a) film na 3

No co jest z tym kinem, naprawdę X Muza potrafi ostatnio tylko zakazywać? Nie patrz w górę (2021) i Nie patrz w dół (2022), Nie otwieraj oczu (2018), Nie oddychaj 2 (2021), Nie czas umierać (2021)... nosz kurde...

A film to coś czuję będzie kupa niemożebna.

ocenił(a) film na 8
zmechu

Skoro nawet nie obejrzałeś to po co się wypowiadasz na temat filmu bananowcu

ocenił(a) film na 3
Misiu0015

Po co ta agresja? Mial racje, gniot straszny

ocenił(a) film na 3
Misiu0015

No i obejrzałem.

Fabuła to: na Ziemi są Obcy, jak się na nich spojrzy to człowiek dostaje szmergla i się zabija. Więc jedyne co to chodzić z zawiązanymi oczami. Ale to już wiemy z pierwszej części, więc w drugiej... jest dokładnie to samo. Grupa ludzi postawiania przejść z punktu A do punktu B. Idą cały film. Napisy.

Tak, to wszystko. Fabuły więc starczy na jakieś 2-3minuty. Kurde, jeszcze trzeba zapełnić 1h49min! Więc dodatkowo słyszą głosy żeby zdjąć opaskę na oczy. I polują na nich niewidomi, którzy i tak nie widzą (niezłe, co!). I za nimi idzie religijna sekta, która każe otworzyć oczy, jak nie po dobroci to choćby siłą.

I są jeszcze dwa psy.

I Obcy są wszędzie, ale nie mogą wejść do zamku na wzgórzu. No bo tak. Teraz napisy.

Film durny, o niczym, ani ładu, ani składu. Dawno tak durnych śmierci bohaterów nie widziałem. Jedyne co było fajne to morał, że religijnych fanatyków należy omijać z daleka.

Kupa niemożebna.

ocenił(a) film na 7
zmechu

Ale głupia opinia. W taki sposób to można ośmieszyć każdy film. Tylko po co? Podszedłeś do niego już uprzedzony, a potem tylko dopasowywałeś sobie argumenty do tego uprzedzenia. I powstała oto powyższa opinia - prawdziwa kupa niemożebna.

ocenił(a) film na 3
Shedao_Shai

Tak, oczywiście że podszedłem uprzedzony, bo widziałem pierwsza część, zobaczyłem reklamę drugiej i wiedziałem czego się spodziewać - czyli kolejnego filmu-papki z tektury polarnego amerykańskim sosem.

Liczyłem na jakiś element zaskoczenia, ale nie, otrzymałem pazdzierz. Film gdzie coś się dzieje ale nie ma to znaczenia dla fabuły, gdzie ktoś kogoś goni ale nie ma to sensu, gdzie radio zamiast adresów przesyła obrazy, gdzie cały czas trzeba zamykać oczu aby nie widzieć braku sensu i dziur logicznych. Czy miałem zawczasu przewidywana opinię? Tak, spodziewałem się kupy niemozebnej i taka otrzymałem.

Ot, takie filmidło jak tysiące innych, ani napięcia nie ma, ani humoru, ani ciekawej opowieści. A scena śmierci to chyba tylko gorsza była w nowym Panu Samochodziku :)

zmechu

Zapomniałeś o "nie bierz tego do ryja" i "zostaw bo braknie na święta"

zmechu

X muza nie ma tu nic do rzeczy. Popatrz sobie na oryginalne tytuły tych filmów, które wymieniłeś i już masz połowę mniej zakazywania.

miarara

trafna uwaga

ocenił(a) film na 6
miarara

On nawet jak popatrzy , to nie zobaczy.

zmechu

Połowa tu chyba nie zrozumiała dobrego humoru z Twojej strony. Szkoda, bo komentarz fajny ;-)

zmechu

Możesz tez NIEwku….c

ocenił(a) film na 3
mlecz19_filmweb

NIE ma sprawy ;)

zmechu

Mnie ten komentarz pozytywnie rozbawił :D

zmechu

dodałbym jeszcze uniwersum nie zesraj sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones