PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87989}

Nie patrz w dół

Don't Look Down
6,1 747
ocen
6,1 10 1 747
Nie patrz w dół
powrót do forum filmu Nie patrz w dół

Latami szukałam tytułu aż znalazłam ;d.Kiedyś wydawał się straszny

Dakota13

i co w związku z tym ?

Dakota13

miałam dokładnie tak samo. Ogladałam ten film, gdy byłam mała i tak mi głęboko utkwił gdzieś w głowie, że ciągle go szukałam :)

ocenił(a) film na 7
karola_zagi

w końcu mnie ktoś zrozumiał ;D

ocenił(a) film na 4
Dakota13

Skąd ja to znam. Musiałam założyć wątek o poszukiwanych filmach, bo już nie dawało mi to spokoju ;)

karola_zagi

Miałam dokładnie tak samo. Oglądałam go wiele lat temu, jako 8 letnie dziecko i wtedy bardzo głęboko zapadł mi w pamięć. Nie obejrzałam go do końca, zapamiętałam tylko fakt iż jedna z sióstr była prześladowana przez demona tej zmarłej siostry. Dla mnie to wtedy był prawdziwy horror i długo po obejrzeniu się bałam. Teraz udało mi się go odnaleźć i okazuje się, że historia była bardziej skomplikowana. Widać, coś ten film w sobie ma skoro zapada tak głęboko małym dzieciom w pamięć, że potem przez całe życie próbują go odnaleźć :P

ocenił(a) film na 3
Dakota13

też tak miałam! :) <3 aczkolwiek żałuję, że znalazłam, w moich wspomnieniach był znacznie lepszy! :)

ocenił(a) film na 9
Dakota13

rany, we mnie też jest z dzieciństwa! niektóre sceny do dziś w głowie zostały :) dzieci nie powinny tego oglądać, latami mi się śniło.
ale boję się skonfrontować z nim teraz, bo może się okazać, że jest śmiesznie słaby :(

ocenił(a) film na 4
interplaygirl

I zapewne tak by się stało. Dziecko, podrostek i dorosła osoba to są różni ludzie. Ot, doświadczenie coraz więcej ma do powiedzenia. U mnie jest tak, że staram się nie patrzeć na coś, co mi się podobało, a wiem, dlaczego, patrząc na inne starsze filmy.

Dakota13

Też oglądałem ten film w dzieciństwie, też mi zapadł bardzo głęboko w pamięć i też go kiedyś szukałem i dziś mi się przypomniał tytuł. xD ps. Dobra, powiem szczerze. Miałem chyba 10 lat i byłem sam w domu. Jak się drugi czy trzeci raz pokazał duch tej siostry to wyłączyłem i miałem problem usnąć tamtej nocy. ^^

użytkownik usunięty
Dakota13

Też szukałam tego filmu latami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones