PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623013}

Nie przeżyje nikt

No One Lives
5,8 7 233
oceny
5,8 10 1 7233
6,0 4
oceny krytyków
Nie przeżyje nikt
powrót do forum filmu Nie przeżyje nikt

Nie wiem dlaczego.Ale główny bohater, wywołał u mnie sympatię. Sympatyczny nie był,ale jednak
gościa polubiłam.Czy tylko ja go tak postrzegam? :)

ocenił(a) film na 6
blossom_3

Bo to tak jest, że kobiety lubią złych chłopców :) Każdy psychopata, którego gra człowiek przystojny, budzi sympatię, taka dziwna ludzka natura. Może Ci się nawet Evans nie podobać, mnie na przykład jego uroda kompletnie nie przypada do gustu, ale obiektywnie jest seksowny i taki, hmmm, dzikus w pozytywnym tego słowa znaczeniu... Jako gatunek jesteśmy pochrzanieni :D

Film jest taki sobie, kolejny obraz o tym co się stanie jak zło spotka jeszcze większe zło. Ale da się obejrzeć. 6/10 jest w sam raz.

semira1

Podoba mi się i to bardzo, bardzo:) Jego bohater jest specyficzny. Podobnie jest z bohaterem filmu Thor i Lokiego mam tu na myśli.Czarny charakter, a jednak kochany :)

ocenił(a) film na 6
blossom_3

To już wiesz dlaczego psychopata wydał Ci się sympatyczny :) Patrzysz na niego przez pryzmat urody aktora, a nie tego, że ludzi szlachtuje :D

Loki to chyba inna historia. Po pierwsze, on po części jest ofiarą sytuacji. Po drugie jest ogólnie czarujący, o Driverze nie da się tego powiedzieć. Po trzecie Loki ma słabości i zachowuje się, jakby robiąc źle już tego żałował :) Taki skrzywdzony dzieciak z miłą twarzą, nie sposób go nie lubić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones