PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623013}

Nie przeżyje nikt

No One Lives
5,8 7 218
ocen
5,8 10 1 7218
6,0 4
oceny krytyków
Nie przeżyje nikt
powrót do forum filmu Nie przeżyje nikt

Pytanie?

ocenił(a) film na 6

Mam pytanie dotyczące imienia postaci, którą grał L. Evans? Co to za niespotykane imię, może ktoś mi odpowie lub poda jakieś propozycje...

ocenił(a) film na 6
stefaniak

A ja mam inne pytanie !? Co zostało wyciągnięte z ciała Emmy !? Myślałem, że coś mi umknęło na początku filmu ale po wróceniu do początku niczego nie zauważyłem, poza tym, że obydwie miały szramę w tym samym miejscu !?

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

Mnie się wydaje, że to był nadajnik GPS w razie jakby dziewczyna uciekła to ten świr i tak by ją znalazł zwłaszcza, że w przyczepie woził broń itp więc urządzenie do śledzenia też tam musiało być.

ocenił(a) film na 6
simonetti

No proszę ! Jakie to proste ! Powiedzenie, że proste jest najtrudniejsze sprawdza się ! Serdeczne dzięki !!! Pozdrawiam !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

Zgadza się, to był nadajnik, był nawet moment jak on spoglądał na ekranik żeby sprawdzić ich położenie.

ocenił(a) film na 6

Pozdrawiam i dziękuję !

użytkownik usunięty
stefaniak

Nie było podanego jego imienia w filmie, zresztą to bez znaczenia, po prostu jakieś rzadkie dzięki czemu ten gość z motelu się zorientował.

ocenił(a) film na 6
stefaniak

Chyba wiesz, jakie grożą ci konsekwencje, jeśli już poznasz jego imię?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones