PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623013}

Nie przeżyje nikt

No One Lives
5,8 7 233
oceny
5,8 10 1 7233
6,0 4
oceny krytyków
Nie przeżyje nikt
powrót do forum filmu Nie przeżyje nikt

Już na początku można się domyślić o co chodzi, aczkolwiek nie ma to wielkiego znaczenia w późniejszym rozwoju wypadków. W filmie jest wiele niedorzeczności, głupich scen a tak drętwych dialogów już dawno nie słyszałem. Gdyby miał poprawiony scenariusz i był lepiej wyreżyserowany, to byłby i może całkiem dobry film, a tak zepsuto dobrze zapowiadający się thriller.

użytkownik usunięty
drenz

na szczęście dużo mniej takich koneserów kina jak Ty...
bo objeżdżasz jeden z lepiej skrojonych filmów ostatnich lat, pomimo oblatanego tematu...
ale masz do tego pełne prawo, niestety :(

Niestety bardzo szkoda, że wielu osobom podoba się ten drewniany aktorsko (poza Evansem) film. Może gdyby powstał z 10 lat temu, to wybaczyłbym kilka rzeczy, ale nie teraz.

użytkownik usunięty
drenz

j/w

użytkownik usunięty
drenz

Może i film ma kilka niedociągnięć, ale który ich nie ma? I zdecydowanie jest jednym z lepszych thrillerów ostatnich lat. Bo teraz naprawdę wszystko jest na jedno kopyto.

no nie sadze , dobry thriller na ocene 9 czy 10 to labirynt ,a to kolejny hiper psyhopata .Wyświechtane po piłach do granic możliwości.Choc lubie evansa to przystojny facet to jesdnak drazni to w filmie ze on wszystko moze

drenz

a te trzy główki to dostałeś przypadkiem.

Decepticon_43

Jak dorośniesz i przestaniesz robisz w spodnie, to też dostaniesz.

drenz

Miałem dwie 3 lata temu, ale wizarrd wraz z Xzarem mi konto popsuli i tysiąc następnych, teraz zostało mi zaledwie z 50-60.
Bez problemów zdobył bym te trzy główki.

ocenił(a) film na 9
drenz

Jeśli chodzi o niedorzeczności to polecam Interstellar. Ile tam jest logicznych dziur i kosmicznych bzdur to głowa mała.
Tutaj niedorzeczności akurat nie ma. Wszystko, co zachodzi, jest fizycznie do zrobienia. Całość jest spójna, logiczna. Dialogi przyzwoite. Pomysł na (przypadkowe) starcie miejscowych opryszków-złodziei z psychopatą-mordercą po prostu rewelacyjny. Aktorzy też dobrani bardzo dobrze. 9/10 to sprawiedliwa ocena tego filmu.

ocenił(a) film na 4
konrad_84

Tak,pomysł był oryginalny ale wykonanie mierne tak jak wspomina założyciel tematu,najbardziej drażnią łopatologiczne dialogi no chyba,że to wina lektora bo taką właśnie wersję ogladałem,druga wada to zachowanie postaci,które zachowują się wręcz jak imbecyle.Odnośnie gry aktorskiej to tylko Evans się obronił...No a juz dawać temu filmowi aż 9!To juz lekka przesada :D

aronn

drażniła mnie ta blondyna porwana przez niego jej miny mądrali, to czemu nie otwarli jego przyczepy lub nie uciekli jego autem.Strzelanina , nikt nie reaguje w całej tej wsi czy czym 1 dom jeden motel i zero ludzi

ocenił(a) film na 1
drenz

Za wysoka ocena, moim zdaniem. Ten film jest totalnym nieporozumieniem. Z naciskiem na "totalnym".

drenz

Napisał kolejny pseudo koneser światowego kina, który myśli, że jest hipsterem wśród kinomanów bo ogląda filmy o których tylko słyszał biedny student filmówki z Pakistanu...:O

HeadHoper4Warsaw

Film jest słaby, nie zmieni tego nawet twoja opinia czy ocena.

drenz

Film ma ocenę bliższą szóstki, czytaj bycia niezłym filmem, dla Ciebie jest słaby...:P

HeadHoper4Warsaw

Czyli pośrednią między moją 3 a Twoją 9. Z tym, że zawsze użytkownicy zawyżają oceny produkcjom, które im się podobają a mają na filmwebie niskie bądź przeciętne oceny.

drenz

Tylko jedno ale, na ogół filmy tu oceniają dzieci i nastolatkowie, z góra tysiącem obejrzanych i ocenionych filmów, którzy gówno wiedzą o dobrych filmach lub mają bardzo pospolity gust, co gorsza nie mają go w ogóle...:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones