PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400691}
6,9 9 326
ocen
6,9 10 1 9326
7,1 8
ocen krytyków
Nie przeszkadzać
powrót do forum filmu Nie przeszkadzać
_Garret_Reza_

Do tego samego wniosku doszłam po jego obejrzeniu ;)
A tak na poważnie - dziś w nocy pozwolili sobie na zbyt dużo, źli kosmici, źli ...

ocenił(a) film na 6
k0chanka

Pomasować?

_Garret_Reza_

wątpię żeby pomogło ale dzięki za chęci ..

ocenił(a) film na 6
k0chanka

Wątpisz? Niesłusznie...

_Garret_Reza_

Widzisz, co do masażu jestem bardzo wymagająca, po dzisiejszej nocy nawet najlepszy masaż nic by mi nie pomógł, dlatego więc wątpię w efekt (nie w Twoje umiejętności). Jedyny relaks na jaki mogę sobie teraz pozwolić to szperanie na filmwebie (ukradkiem bo w pracy), może mi zatem doradzisz coś interesującego na wieczór?

ocenił(a) film na 6
k0chanka

Znam to, głupie uczucie.

W jakim sensie "interesującego"? ;-)

_Garret_Reza_

Widzę podłapałeś mój mały podtekst :)
Ale już na poważnie - interesującego filmowo oczywiście, w końcu piszemy na forum filmowym.

ocenił(a) film na 6
k0chanka

No przecież wiem! Ale jak się pyta człowieka, który widział blisko 3000 tysiące filmów, o coś interesującego, trzeba spytać bardziej precyzyjnie... Bo tak to mogę podrzucić ci tylko mój ranking ulubionych filmów, który mam na blogu, żebyś sobie coś wybrała mając świadomość że to na pewno dobre tytuły.;-)

_Garret_Reza_

Nie czekając na odpowiedź, ranking sobie znalazłam i przeglądam z całkiem sporym zainteresowaniem, szkoda że w pierwszej 50 jest dużo tytułów których do wieczora skombinować nie zdołam. Coś na pewno wypatrzę za co z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

hah niezła myśl

ocenił(a) film na 9
_Garret_Reza_

Ale trochę zmienili, bo to podobno grey aliens bawią się nami jak piłką, a ci wyglądali raczej jak bug-eyed-monsters.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones